Виставка. Андрій КописовМузей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Ніка Стрілецька Рекорд України. Найменша авторка персональної виставки картин

alt
Джерело: Весті
26.01.2017

Ця чарівна дівчинка — справжній рекордсмен! У свої 1 рік і 11 місяців Ніка Стрілецька отримала титул «Наймолодша авторка персональної виставки в Україні» і таким чином стала наймолодшим художником нашої країни. Це зафіксували у Національному реєстрі рекордів, а в Музеї українського живопису вже стартувала персональна виставка дівчинки. Про творчий шлях та картини юної художниці «Вістям» ексклюзивно розповіла її мама, художник Тетяна Охріменко. Познайомились ми і з самою маленькою майстринею.

Дiзнатися бiльше - http://vesti.dp.ua/tag/nika-strilecka/
alt
Джерело: 51 канал «Ранковий коктейль»
24.01.2017
alt
Джерело: 11 канал
23.01.2017

Їй всього два роки, а вона намалювала майже тридцять картин. Дніпрянка Ніка Стрілецька встановила рекорд України як наймолодша авторка персональної виставки живописних та графічних творів. Мама юної рекордсменки художниця Тетяна Охрименко вирішила зробити спільну з донькою експозицію картин. Каже: аніскільки не образилася, що творам дівчинки приділили більше уваги. Про феномен передачі таланту від мами дитині дізнавалася наша Ірина Каблоцька.

Дiзнатися бiльше - http://www.11channel.dp.ua/news/dp/2017/01/23/27581.html
alt
Джерело: 34 канал
22.01.2017

Рекорд Украины. Двухлетняя художница открыла свою вторую персональную выставку в Днепре. В коллекции Ники Охрименко более полусотни работ. Почти все они написаны маслом. Мать девочки – профессиональная художница. Говорит: дочь начала познавать искусство еще в 9 месяцев. Сейчас она сама подбирает краски, собственноручно смешивает цвета в палитре и наносит на холст. Все работы пестрые и абстрактные. Как говорят эксперты: в них проявляется темпераментная индивидуальность юной художницы, передают «Детали».

Дiзнатися бiльше - http://34.ua/news/view/90243--v-dnepre-otkrylasy-personalynaja-vystavka-2-letnej-khudozhnicy
alt
Джерело: Медіагромада
22.01.2017

У Дніпрі зафіксовано новий рекорд України.

Ніка Стрілецька, яка ще не досягла дворічного віку, представила свою першу експозицію в Музеї українського живопису і встановила рекорд як наймолодший автор персональної художньої виставки.

Мати юної рекордсменки, професійна художниця Тетяна Охріменко розповіла, що любов до живопису у доньки проявилася мало не з народження. Уже в дев’ять місяців дівчинка створила свою першу картину “Казкова ніченька”.

На сьогоднішній день у Нікі більше 50 робіт, 28 з них представлені на цій персональній виставці.

Дiзнатися бiльше - http://kids.mediagromada.org.ua/talented-children-of-ukraine/400
alt
Джерело: Дніпро депо
21.01.2017

У виставкових залах Музею українського живопису відкрилась виставка «Живописна мелодія двох сердець»

Дiзнатися бiльше - http://dnipro.depo.ua/ukr/dnipro/u-dnipri-vidkrilasya-vistavka-naymolodshoyi-dvorichnoyi-hudozhnitsi-21012017165600
alt
Джерело: 5 канал
21.01.2017

Маленька художниця Ніка Стрілецька своє перше полотно написала у 9 місяців, розповідає її мама Тетяна Охрименко. Жінка – професійна художниця.

«Коли народилася Ніка, вона була завжди поруч зі мною, а я завжди пишу, кожен день у мене в живописі відбувається. Я підготувала для себе полотно і фарби, маленька дитина ще не вміла ходити, вона підповзла почала змішувати фарби і наносила на полотно», – згадує Тетяна Охрименко.

Ця експозиція вже друга для маленької Ніки. Восени 28 її робіт виставляли у Києві. Нині – у рідному Дніпрі. Досягнення юної художниці занесли у книгу рекордів. У свої рік й одинадцять місяців дівчинка побила попередній рекорд, встановлений її трирічною землячкою.

«Ми попросили розглянути ці картини мистецтвознавців, щоб мати доказову базу, яка дає нам можливість зафіксувати національне досягнення. Більше того, ми провели три експертні ради, залучили психолога, які, розглядаючи експресію кольорів, дали свою оцінку», – розповіла керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Матір юної художниці сподівається, що її дитина пов’яже своє життя з мистецтвом.

Дiзнатися бiльше - http://www.5.ua/suspilstvo/naimolodsha-avtorka-personalnoi-vystavky-u-dnipri-zareiestruvaly-novyi-rekord-136508.html
alt
Джерело: Дніпроград
21.01.2017

У Дніпрі відкрилася персональна виставка наймолодшої авторки: їй лише один рік та одинадцять місяців. Про це повідомляє кореспондент ТСН, передає Дніпроград.

Дiзнатися бiльше - http://dniprograd.org/2017/01/21/dosyagnennya-naymolodshoi-avtorki-personalnoi-vistavki-z-dnipra-zafiksuvali-u-reestri-rekordiv-ukraini_53269
alt
Джерело: ТСН 1+1
20.01.2017

«Я її не вчила і не наштовхувала. Я просто приготувала собі полотно, фарби, а дитина, не вміючи ходити, підповзла, влізла в палітру і почала видавати свою експресію на полотні», — розповідає мати.

Представники національного реєстру рекордів залучали експертів, щоб визначити рівень робіт. Мистецтвознавці запевняють: у маленької художниці, яка ще навіть не вміє говорити, помітна техніка дорослої людини. Тож Ніка Стрілецька побила вже існуючий рекорд. До цього наймолодшою авторкою виставки вважали трирічну дівчинку.

Дiзнатися бiльше - http://tsn.ua/ukrayina/u-dnipri-vidkrili-personalnu-vistavku-kartin-ditini-yakiy-ne-vipovnilos-dvoh-rokiv-866800.html

Партнери нашого музею

alt