5 канал -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

5 канал

Маленька художниця Ніка Стрілецька своє перше полотно написала у 9 місяців, розповідає її мама Тетяна Охрименко. Жінка – професійна художниця.

«Коли народилася Ніка, вона була завжди поруч зі мною, а я завжди пишу, кожен день у мене в живописі відбувається. Я підготувала для себе полотно і фарби, маленька дитина ще не вміла ходити, вона підповзла почала змішувати фарби і наносила на полотно», – згадує Тетяна Охрименко.

Ця експозиція вже друга для маленької Ніки. Восени 28 її робіт виставляли у Києві. Нині – у рідному Дніпрі. Досягнення юної художниці занесли у книгу рекордів. У свої рік й одинадцять місяців дівчинка побила попередній рекорд, встановлений її трирічною землячкою.

«Ми попросили розглянути ці картини мистецтвознавців, щоб мати доказову базу, яка дає нам можливість зафіксувати національне досягнення. Більше того, ми провели три експертні ради, залучили психолога, які, розглядаючи експресію кольорів, дали свою оцінку», – розповіла керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Матір юної художниці сподівається, що її дитина пов’яже своє життя з мистецтвом.

Дiзнатися бiльше - http://www.5.ua/suspilstvo/naimolodsha-avtorka-personalnoi-vystavky-u-dnipri-zareiestruvaly-novyi-rekord-136508.html

Партнери нашого музею

alt