«Захист Диплома» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

«Захист Диплома»

Источник: http://www.whiteworld.net/
alt
До 30 червня у ЦСМ «Білий Світ» проходитиме виставка Мирослави Федченко під назвою «Захист Диплома».

Виставка ця має невипадкову назву. Можливо, це перший випадок, коли справжній захист магістерського диплома випускниці академії мистецтв відбувся в художній галереї.

Захист дипломних робіт художників – дійство незвичайне. Воно не схоже на відомі нам нудні засідання вузівських кафедр. У день закінчення свого навчання Мирослава Федченко показала викладачам і відвідувачам галереї експозицію з живописних робіт, доповнену звуковими і відеоефектами, а також конструкціями, що трансформуються.

Об’єкт художнього дослідження Мирослави Федченко – взаємодія людської свідомості з навколишнім світом. У виставки є і друга, неофіційна назва – «Сліпа тиша». Вона натякає на той інструмент, яким людина пізнає дійсність, навіть коли нічого не бачить і не чує. Цим інструментом є усвідомленість. Художниця порівнює усвідомленість з водою, з якої складається 70% нашого організму. Під впливом оточуючих вібрацій вода змінює свою структуру, як і свідомість людини змінюється від високочастотних подій, що відбуваються в її макрокосмі.

Відвідавши «Захист диплома», глядач «увійде у воду» випускниці академії мистецтв Мирослави і побачить трансформацію її зовнішнього та внутрішнього світу, передану в живописі та інсталяції.

IMG_0519

IMG_0517

IMG_0521

IMG_0515

IMG_0520

IMG_0522

IMG_0518

Експозиція триватиме до 30 червня.

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21-А (у дворі), ЦСМ «Білий Світ»

Похожие записи: