Всеукраїнська виставка до Дня художника -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Всеукраїнська виставка до Дня художника

Источник: http://dvnshu.com

У Центральному будинку художника у Києві відкрилась традиційна Всеукраїнська художня виставка до Дня художника (9 – 25 жовтня) – своєрідний творчій звіт митців образотворчого мистецтва України.

Щорічна Всеукраїнська виставка «До Дня художника» завжди викликає очікувану увагу з боку мистецької спільноти. Для більшості художників участь в ній це особистий презентаційний успіх і етап в творчому вдосконаленні. Експозиція складається з понад 400 творів всіх видів образотворчості і природно виглядає своєрідним колористичним калейдоскопом.

 
 
 

Традиційно ця виставка викликає немало суперечок в сенсі мистецького рівня частини творів, перезавантаженості експозиції тощо. Але вкотре хочеться наголосити на очевидній необхідності таких масштабних всеукраїнських оглядів, де глядач може ознайомитись фактично з усім спектром сучасного мистецтва. Власне, концепція цієї виставки і полягає в якнайширшій презентації професійних художніх творів з усіх областей України. Основу цьогорічної експозиції складають цікаві і характерні для мистецьких шкіл твори художників Одеської, Харківської, Київської, Львівської організацій НСХУ. Безумовно, в своїй більшості яскраво презентують себе і митці інших областей України. Як не банально це звучить, але ця виставка дійсно органічно об’єднує твори вже знаних майстрів Василя Гуріна, Віктора Рижиха, Віктора Ковтуна, Віри Баринової-Кулеби, Анатолія Горбенка, Оксани Одайник, Івана Гапоченка, Олексія Петренка та інших з наочним втіленням численних творчих пошуків молодих авторів. Саме цей симбіоз і є своєрідною експозиційною візитівкою всеукраїнської виставки «До Дня художника».

 
 
 

Хочеться відзначити, що в цей нелегкий для художників і загалом громадян України час сам факт здійснення такого масштабного проекту вселяє віру в перспективи розвитку виставкової діяльності НСХУ.

 
 

Сподіваємось, що впродовж функціонування всеукраїнської виставки «До Дня художника» її, як і в минулі роки відвідають численні глядачі. Ми переконані, що експозиція не залишить байдужим нікого з відвідувачів, адже ознайомитись з такою кількістю розмаїтих професійних творів живопису, скульптури, графіки, декоративно-прикладного мистецтва можна лише в виставкових залах Центрального будинку художника з 9 по 25 жовтня.

 
 

Фото з сайту Дирекції виставок НСХУ

Адреса: Київ, вул.Січових стрільців (Львівська площа), 1-5.
Час роботи: з 12:00 до 19:00
Вихідний - вівторок
Вхід на виставку вільний

Похожие записи: