Всеукраїнська виставка абстрактного живопису -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Всеукраїнська виставка абстрактного живопису

Источник: http://dvnshu.com

З 27 березня в Центральному будинку художника Національної спілки художників України (м. Київ; вул. Артема, 1-5) розпочинається виставка «Абстрактний живопис України».
Щорічно у виставкових залах Національної спілки художників України відбуваються великі всеукраїнські та тематичні художні виставки, під час яких масштабно презентується сучасний український живопис.
Проектом «Абстрактний живопис України» ми намагаємося акцентовано презентувати живопис авторів, які обрали для себе цей непростий і цікавий мистецький шлях.

Сергій Савченко. Тема простору IV
Арсен Береза. «Двері до раю»

В цьому році виповнюється 80 років з дня смерті великого польсько-українського майстра живопису Казиміра Малевича і 100 років з дня створення його знаменитого «Чорного супрематичного квадрату». Виставка має стати актуальним і вагомим етапом в демонстрації кращих здобутків українських художників, надати можливість глядачу ознайомитись з ще одним неординарним пластом українського сучасного мистецтва.
До участі у Всеукраїнській виставці «Абстрактний живопис України» були запрошені професійні живописці, які працюють в цьому стильовому напрямку, від абстрактного експресіонізму до супрематизму.

Арсен Береза. «Узбережжя»
Петро Лебединець

Після перегляду численних запропонованих авторами творів і остаточного визначення кола експонентів ми переконані в успішному здійсненні цього масштабного проекту. На виставці буде представлено близько 200 живописних творів 120 авторів з всієї України, у тому числі східних областей та Криму. Глядач зможе побачити твори таких видатних митців, як Іван Марчук, Олександр Дубовик, Олександр Животков, Петро Лебединець, Анатолій Марчук, Олена Рижих, Сергій Савченко, Тиберій Сільваші тощо.
Надзвичайно широке географічне представництво, розмаїття творчих пошуків – все це незаперечно визначатиме виставку «Абстрактний живопис України», як знакову всеукраїнську акцію 2015 року.

Дирекція виставки

Анатолій Фурлет. «Золота гора» («Нічний Ланжерон»)
Олексій Малих. «Передчуття»
Олексій Малих.» Затемнення Місяця І»
Олександр Храпачов. «Передчуття»
Володимир Філіппов. «Прощання - усвідомлена необхідність», 2014

Виставка триватиме до 26 квітня 2015 року в виставкових залах Центрального будинку художника НСХУ (Київ, вул. Артема1–5)
Вхід – безкоштовний
Виставка працює з 12-00 до 19-00 щодня, окрім вівторка

Похожие записи: