Виставка сучасних українських художників «Вид на Париж» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Виставка сучасних українських художників «Вид на Париж»

В Музеї культурної спадщини у Києві триває виставка сучасних українських художників «Вид на Париж».

 

 

«Палітра образів Парижу та інших куточків Франції в інтерпретації сучасних вітчизняних художників — розмаїта й строката. На виставці представлені романтичні паризькі пейзажі Володимира Колесника та гротескні сцени з французьких кафе Вячеслава Брейша. Феєрверком кольорів вибухають паризькі панорами Михайла Деяка, «наливаються соком» прованські виноградники Петра Лебединця. Іронізує на тему «Свободи на барикадах» Олександр Ройтбурдт, а Юрій Вакуленко «затуляє» туристичну перлину Сакре-кер знаком «Зупинка заборонена» — розповідає керівник Музею культурної спадщини, куратор виставки Оксана Підсуха.

 

Родзинкою проекту є скульптура Сержа Лифаря, виконана визнаним скульптором Миколою Рапаєм спеціально для виставки. Видатний хореограф Серж Лифар, який народився і виріс у Києві, однак здобув міжнародної слави в Франції, є героєм постійної експозиції Музею культурної спадщини та тією видатною особистістю, що об’єднує дві культури — французьку й українську — та два міста — Київ і Париж.

ВОЛОДИМИР КОЛЕСНИК. «НА БЕРЕГАХ СЕНИ»
МИХАЙЛО ДЕЯК. «БІЛИЙ ТОРШЕР»

«Вид на Париж» відкривається в Мансарді музею, під дахом старовинного особняка, що нагадує затишні майстерні художників паризького Монмартру.

 

Виставку включено до Фестивалю «12-а французька весна» та підтримано Посольством Франції в Україні, Французьким інститутом в Україні та Міжнародним благодійним фондом світових українців «Діаспора». Виставка доступна для перегляду широкому загалові по 31 травня 2015 року в Музеї культурної спадщини.

Адреса: м. Київ, вул. Московська, 40-б.
Час роботи: щоденно з 10.00 до 17.00 (каса працює до 16.00).
Вихідний: понеділок.

Похожие записи: