Виставка Петра Сипняка "Моя Україна" -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Виставка Петра Сипняка «Моя Україна»

Источник: https://styler.rbc.ua/
alt
У просторі Арт ЦУМ представлена серія мальовничих пейзажів, над якими художник працює вже багато років.

 

Експозиція «Моя Україна» — це енергетичний колодязь на все життя. Це візуалізація живописного прикарпатського села, в якому народився Петро Cипняк, Карпати та дніпровські, миколаївські, криворізькі степи. Це львівські вулиці й будинки, храми, створені геніальними зодчими. Це історія нашого народу, героїчне минуле, традиції, звичаї і щоденна праця. Це прекрасна мелодія — мелодія віків, яка звучить в душі кожного українця. Мелодія праці і любові.

«Я щасливий відкриттю виставки «Моя Україна» в самому серці Києва. Кожна з представлених картин була написана мною з думкою про нашу державу, з любов’ю до нашої країни. Вдячний плідній співпраці з ЦУМ і плекаю надію, що кожен відвідувач надихнеться красою України та відчує гордість за нашу націю», — говорить Петро Сипняк.

Про художника:

_Сипняк

Петро Сипняк народився у 1959 році. Український живописець, член Національної спілки художників України з 1989 р., член Клубу Українських Мистців (КУМ), закінчив Львівський Державний інститут декоративно-прикладного мистецтва (зараз Львівська Академія Мистецтв) 1985 р., факультет — інтер’єр і обладнання, Народний художник України. Неодноразовий учасник живописних виставок, пленерів у Польщі, Бельгії, Німеччині, Болгарії, Словаччині, Італії та Голландії. В 1994 року виконав монументальний настінний розпис у французькому місті Нільванжі, де працював разом з О. Скопом та Б. Буряком.

пейзаж

Сільський пейзаж. 2013

Осінь в Карпатах. 2017

Осінь в Карпатах. 2017

Чумаки. Серед тополь. 2017

Чумаки. Серед тополь. 2017

Чумацькі думи. 2012

Чумацькі думи. 2012

Виставка творів триватиме до 31 серпня, вхід для всіх охочих вільний.

Адреса: Арт ЦУМ — Київ, вул. Хрещатик, 38, 7 поверх

Похожие записи: