Василь Міщенко: «Мій світ» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Василь Міщенко: «Мій світ»

Источник: http://modern-museum.org.ua
alt
У Музеї сучасного мистецтва України Василь Міщенко презентує власний неоімпресіоністичний стиль на виставці «Мій світ».

 

Киянин,  учень академіка  Михайла Гордійовича Дерегуса, талановитий художник, твори якого знаходяться в багатьох музеях України, приватних  колекціях й оцінені експертами всесвітньо знаного аукціону “Christie’s”  для першого аукціону українського сучасного мистецтва в Лондоні, свій творчій шлях Василь Міщенко почав зрілою людиною.

З дитинства маючи схильність до малювання й отримуючи нагороди на дитячих конкурсах Василь Міщенко йде вчитися на юриста.  Але доля веде його до творчості, й вже після закінчення університету, він працює в Дирекції художніх виставок Міністерства культури України. Організовуючі творчі виставки пане Василю спілкується з талановитими митцями та мистецтвознавцями, знайомиться з кращими зразками сучасного українського образотворчого мистецтва й розуміє, що творчість живе в його серці.

Пане Василь починає творити свої полотна захоплюючись портретом, пейзажем, натюрмортом. Майстер відтворює всю красу та мінливість навколишнього світу. Світ Василя Міщенко завжди різний і несподіваний.

1

2

3

4

5

«Затока біля дачі. Під вечір». 2010

6

«Тиха бухта». 2009

7

8

Виставка триватиме до 12 червня.

Адреса музею: м. Київ, вул. Кирилівська, 41.

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний.

Похожие записи: