В. Метьолкін. "Моя Україна" -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

В. Метьолкін. «Моя Україна»

Источник: www.gamma-gallery.com
alt
Виставка до 25-річчя творчості відомого українського художника В. Метьолкіна "Моя Україна" проходить у київській галереї "ГАММА".

 

Владислав у своїй творчості успадковує ідеали реалістичного пейзажного мистецтва, початок якого було покладено в ХІХ столітті. Пейзажі — це його візитна картка. У своїх картинах він поєднує бездоганну точність форми і дивовижну культуру світла з трепетною душевною емоційністю. Він закоханий у природу, і своєю любов’ю до неї щедро ділиться з глядачем.

Творчість Владислава Метьолкін високо цінують в Україні і за кордоном. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет особисто нагороджує художника Орденом Святого Архистратига Михаїла III ступеня «За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви». А Міжнародний Фонд «Культурне надбання» нагороджує Владислава Золотою медаллю «За особливий внесок в образотворче мистецтво».

Виставка Владислава Метьолкін «Моя Україна» — справжній подарунок кожному, хто вихований на кращих зразках пейзажного живопису.

1

2

3

4

5

6

7

8

Виставка відкрита до 23 листопада 2016 року зі 11:00 до 20:00 (усі дні, крім понеділка)

Адреса: Київ, вул. Грушевського 9, біля Маріїнського парку. Галерея «Гамма»

Похожие записи: