Ужгород: виставковий груповий "Прапор утопії" від Тараса Табаки -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Ужгород: виставковий груповий «Прапор утопії» від Тараса Табаки

Источник: http://zakarpattya.net.ua

В Закарпатському обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая розгорнулась експозиція з нагоди 50-річчя від дня народження знаного крайового живописця Тараса Табаки, повідомляє Закарпаття онлайн.


Як розповів митець, зважаючи на наші прикрі реалії, повважав, що було б не коректно влаштовувати бал на свою честь, надто, до подібних дат у календарі сам художник ставиться по-філософськи. Натомість, вирішив розділити свято, а заодно і виставкові площі – з друзями-митцями. Їх у Тараса Табаки назбиралося 37 – це провідні сучасні образотворці Закарпаття, представники трьох поколінь митців, котрі помітно заявили про себе у 80-их, 90-их та 2000-их роках відповідно.

 
 
 
 

Тарас Табака та друзі презентували близько 60-ти робіт у різних видах, жанрах, техніках. Зокрема, серед представленого – живопис, акварель, рисунок, комп'ютерна графіка, фотографія, колаж, інсталяція, скульптурна пластика. Виставку об'єднано назвою "Прапор утопії" – розлоге пояснення автор виклав у текстовому супроводі до виставки. Там само зазначив, що мистецька цінність цього проекту власне у матеріалі для спостереження, а не в "грі на публіку" чи "звітній буденності", сама ж добірка також виставлена не за традиційними принципами "рангу" чи "виставкового дизайну", а за взаємозв'язками, перетіканнями настроєвості та сюжетних ліній.

 
 
 
 

Довідка

Тарас Табака народився 6 грудня 1965 року в Ужгороді. У 1988 році випускник Львівського політехнічного інституту. У 1998 році закінчив Київську Академію мистецтв, факультет монументального живопису. Учасник експозицій в Україні та за кордоном, організатор низки мистецьких проектів. Член Асоціації діячів мистецтва України та Спілки художників RKB (Рейн-Вестфалія, Німеччина).

 
 
 
 

Виставка триватиме до 20 грудня.

Адреса музею: м.Ужгород, пл. Жупанатська, 3.

Похожие записи: