Українська Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва -Музей українського живопису

Українська Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва

Унікальна інноваційна культурна подія ‒ перша Українська Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва відбудеться з 15 по 30 жовтня.

Понад 50 сучасних робіт художників з 15 країн світу будуть представлені на 700м² сучасної медіа галереї ARTAREA в Києві. Від класичних до найновітніших: інсталяції, відеоарт, кінетичні, VR та NFT-експонати — українська бієнале представить прогресивні приклади діджитал та медіаарт від художників з Іспанії, Франції, Італії, Великої Британії, Нідерландів, Німеччини, Португалії, Шотландії, Румунії, Ірану, Канади, Японії, Тайваню, Південної Кореї та України.

Всі міжнародні та українські експонати об’єднує головна тема Бієнале — «30 років Свободи».

Програму бієнале доповнять живі виступи артистів та міжнародна конференція. Завдяки підтримці Українського культурного фонду, посольства Іспанії в Україні та Іспанської Агенції з розвитку (AECID) вхід на всі заходи буде вільним, за умови попереднього запису.

Дати: 15 — 30 жовтня 2021 року

Культурно-мистецький комплекс “ARTAREA”