«TREE» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

«TREE»

alt
У галереї «Дукат» відкрилась виставка Пінхаса (Павла) Фішеля «TREE», де представлені одразу три художні серії автора.

 

У серії «зв’язані підрамники» дерев’яний підрамник, що мав би бути вторинним відносно живописної площини, висувається автором на перший план. Його частини: планки, мотузки, хрестовина, цвяхи, — отримують у художньому втілення Фішеля нову, особливу роль, а важливість самого полотна натомість нівелюється. Формальні пошуки серії «зв’язаних підрамників», що продовжують пошуки художників модернізму, висувають перед глядачем вічну діалектику боротьби матеріалу і форми.

Серія «букети з уламків» — це дерев’яна скульптура, що складається з битого посуду та говорить про заворожливу красу катастрофи та подолання смерті шляхом трансформації функції в образ.

Цю тему доповнює і розвиває серія «неоБарокових карт» — дерев’яних рельєфних пластин, які поєднують водночас естетику картографії й «антиестетику» матеріалу — старої розшарованої фанери.

Поєднання трьох серій у одній експозиції вкладається у авторську програму зі створення синтетичного, мульниконцептуального мистецтва та формування нового глядача.

1

2

Пінхас (Павло) Фішель (нар. 1971) — український художник, дизайнер, скульптор, графік та ілюстратор. Народився у Києві. Закінчив РХСШ ім.. Т. Шевченка по класу графіки (1990, викладачі: З. Лєрман, О. Животков), НАОМА, факультет живопису, театрально-декораційне відділення, напрям сценографії (1996, курс Д. Лідера). Відомий своїми експериментами у галузі живопису: стилізації, авторські підрамники, пластилін замість олії тощо. Твори знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Естонії, Голландії, Бельгії, Германії, Іспанії, Ізраїля, США. Живе і працює у Києві.

3

4

5

6

7

8

10

Фото – Юлія Наумова.

Виставка триватиме з 22 березня до 3 квітня 2017 року за адресою: вул. Рейтарська, 8Б, галерея «Дукат».

Похожие записи: