Тернопіль – Київ: «Органічні структури» Володимира Чорнобая -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Тернопіль – Київ: «Органічні структури» Володимира Чорнобая

В київській Арт галереї Nebo триває виставка графіки талановитого  українського художника  Володимира ЧОРНОБАЯ  під назвою «Органічні структури».

Володимир Чорнобай народився 17 березня 1954 року у Тернополі. Закінчив Львівське училище прикладного і ужиткового мистецтва імені І.Труша та Львівський Інститут Прикладного та Ужиткового мистецтва. Член Національної Спілки Художників України. Серед нагород: Золота нагорода Першої виставки модернового мистецтва, Тернопіль 1996 рік, срібна медаль «Labor omnia vincit» Познань, Польща 2009. Лауреат обласної премії імені Михайла Бойчука 2002 року.
З 1992 року провів близько тридцяти персональних виставок в Україні, Польщі, Німеччині. Учасник збірних виставок в Україні, Польщі, Румунії, Іспанії, Італії.

 

... Кожен митець відтворює своє оточення, тому що таким чином віддзеркалює світ, в якому живе, на який до певної міри впливає і який водночас впливає і на самого митця. Сюди ж належать також спроби зрозуміти й віднайти свої способи вираження власного ставлення до навколишнього світу.

 Каштан в тумані
 Мед з акації

…Моєю метою було вбудовувати власний світ у структуру малюнку, утвореного трьома стихіями - вогнем – це дим, повітрям - це кіптява та органікою – це м’ясо, розставляючи акценти формою та кольором.

Вічне 
Спека
Катедра в Тернополі
 
 
 
 

Виставка триватиме до 28 травня.

Арт галерея Nebo: Київ, вул. Драгомірова, 14

Похожие записи: