Свої – Чужі від Анатолія Ротаря -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Свої – Чужі від Анатолія Ротаря

Источник: www.manufactura-art.com.ua
alt
В Арт-галереї «Мануфактура» працює виставка Анатолія Ротаря «Свої-Чужі», живопис / скульптура.

 

Анатолій Ротарь – найяскравіший представник сучасного мистецтва, висококваліфікований спеціаліст, творчість якого побудована на міцному фундаменті академічної школи.

Свідоцтвом творчої активності художника є більш ніж 10-річний виставковий досвід на міжнародній і національній платформі. Крім того, Анатолій Ротарь є постійним учасником скульптурних салонів. Кожен наступний творчий прояв митця знов закріплює за ним видатне місце, що він займає у вітчізняному арт-осередку.

Виставка «Свої-Чужі» об’єднує як пластику скульптора, так і його живописні твори. Скульптурні роботи майстра відзначаються неповторною особливістю виконання і відбором матеріалів. Пластичність та проникливість експресії, легкість рухів, витонченість форм скульптору вдається передати із допомогою сучасних технік і технологій.

fullsizerender-11

Цикл представлених до експозиції полотен виконано в змішаній техніці. Автор ставить актуальне для сучасної моделі світу питання: до чого ведуть незворотні процеси глобалізації? Його цікавить становлення нового типу взаємовідносин етносів та культур в світі, внутрішні кордони якого виявляються все більше розмитими, внаслідок взаємопроникнення цінностей Західної та Східної цивілізацій.

Людина-космополіт – такою є центральна тема, що об’єднує широке різноманіття представлених на виставці робіт художника.

img_2871

fullsizerender-13

img_2860

fullsizerender-8

Виставка триватиме до 23.12.16

Адреса: Київська область, с. Ходосіївка, Обухівське шосе, 2

Час роботи: щодня з 11.00 до 21.00

Похожие записи: