«Смак літа» в Києві -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

«Смак літа» в Києві

В Києві у Музеї сучасного мистецтва з 5.06.2015 по 5.08.1015 працює виставка творів відомих українських художників різних поколінь «СМАК ЛІТА».

 

В експозиції представлено близько сімдесяти авторів різних поколінь (Бернадський, Волобуєв, Хмельницький, Кричевський, Лоза, Лебединець, Мамсіков, Журавель…), представлено майже вісімдесят робіт. Ця добірка, з такою «смачною» назвою, асоціативним рядом повертає нас до чарівності буденного життя, до тих незабутніх моментів, що дарує простий літній день…

Олександр Хмельницький «Літо» 
Віктор Григоров «О Жінка, Космос, Море, Гора, Дерево!»

Ми чекаємо на зустріч з літом весь рік, а коли пора приходить боїмося пропустити щось у ці короткі ночі та довгі світлі дні, сповнені неочікуваних відкриттів...
На полотнах митців, дзвінкі фрагменти дивовижної пори. Вони вихоплені пильним поглядом і відображені вправною рукою професіоналів (Григоров, Котков, Сельський, Лоза..). Тут і рідний пейзаж, світанки і захід сонця, прохолодні ночі і денна спека, люди, близькі і незнайомі, що пробудили до себе неочікуваний творчий інтерес.

Влада Ралко «Басейн»
Ганоцький Василь «Липовий мед»

Завтрашній день буде не схожий на сьогодні. Літнє сонце дає можливість все поруч зробити яскравіше, загострити увагу, розворушити дрімаючі почуття, відігріти захололу душу. Поспішайте відчути захват від того, що пазли складних внутрішніх контурів співпали із зовнім, утворивши невловимий смак гармонії єдності!
Виставка працюватиме до кінця літа!

Сергій Гета «Сонячний день»
Прахова Олександра «Аква- Vita»
Петро Лебединець «Полудень»
Валерія Трубіна «Blue piers»
Віктор Рижих «У Паланзі»
Олександр Павлов «Об`єкти»

Чекаймо на вас з 11.00 до 19.00 з вівторка по неділю (понеділок вихідний)
за адресою: Фрунзе, 41 (044 - 201 49 45)

Похожие записи: