«Силуети Львова» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

«Силуети Львова»

Источник: http://artgreensofa.com/
alt
Галерея сучасного мистецтва “Зелена канапа” у Львові представляє кераміку Василя Боднарчука.

 

Для більшості людей кераміка це ужиткові речі, або як жартують художники керамісти «горшки». Проте доцент кафедри художньої кераміки Львівської Національної Академії Мистецтв, Заслужений художник України Василь Боднарчук чудово знає, що це не так. Кераміка це універсальна мистецька техніка, що може поєднувати в собі принципи об’ємної пластики (скульптури), графіки та  живопису завдяки можливості творити на глиняній площині малюнок та  декорувати її неймовірної глибини кольорів  керамічного покриття.

Талановита людина – талановита у всьому. Починаючи з 70-х років Василь Боднарчук розвивається як художник кераміст і так само талановито передає свій досвід  студентам кафедри художньої кераміки ЛНАМ, відкриваючи їм широкі можливості художньої кераміки.

Для виставки в «Зеленій канапі» Василь Боднарчук пропонує серію творчих робіт під назвою «Силуети Львова». Керамічні пласти за мотивами архітектури старого Львова із живописними ефектами для досягнення яких художник використовує кольорові емалі , поливи, оксиди металів, кольорові глини та вітражне  скло. Ця серія з 13- ти художніх творів є основою експозиції.

Доповненням виставки є керамічні пласти з серій «Пейзажі», «Архітектура Львова». Всі створені протягом 2001 – 2017 років.

Природа і навколишній світ Василя Боднарчука лірично – романтичні. Не дарма ж назвав його доктор історичних наук Олесь Пошивайло  – маестро українського гончарного неоромантизму.

08

06

05

04

03

«Яблуниця», серія «Карпатський пейзаж»

15

Анталійські акварелі

14

Замальовка на глині. Пейзаж.

13

Віддзеркалення. Пейзаж.

26

За мотивами Міро

Галерея сучасного мистецтва “Зелена канапа”

Адреса: Львів, вул.Вірменська, 7

Працює з 12 до 19 години з вівторка до неділі.

Похожие записи: