Шедеври світової пластики -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Шедеври світової пластики

Источник: http://artarsenal.in.ua

У «Мистецькому Арсеналі» (Київ) унікальне зібрання скульптури у проекті «Шедеври світової пластики»! Імена, без яких неможливо уявити історію мистецтва!

5 листопада у «Мистецькому Арсеналі» відкрилася унікальна виставка «Шедеври світової пластики» із приватного зібрання відомого колекціонера та мецената Ігоря Воронова. В експозиції представлено близько 150 творів видатних митців, чия творчість стала знаковою для історії візуальної культури – Едгара Дега, Олександра Архипенка, Жана Арпа, Костянтина Бранкузі, Рембрандта Бугатті, Поля Гогена, Сальвадора Далі, Альберто та Дієго Джакометті, Жака Ліпшиця, Арістіда Майоля, Генрі Мура, Ханни Орлової, Пабло Пікассо, Огюста Родена, Осипа Цадкіна, Деметра Чипаруса.

 
 
 

Виставка «Шедеври світової пластики» охоплює періоди експериментів з формою, коли епатаж і пошук нових творчих методів гармонійно поєднувалися заради народження «іншої» пластики. Експозиція проекту представить розмаїте тло розвитку пластики XX століття: від постімпресіонізму та ар-деко до кубізму, від неокласицизму до сюрреалізму.

 
 
 

Виставка «Шедеври світової пластики» також має на меті привернути увагу до нагальних потреб «Мистецького Арсеналу» – провідного музейного комплексу, який є об’єктом незавершеного будівництва, однак уже більше 5 років втілює у життя найамбітніші культурно-мистецькі проекти національного та міжнародного значення.

 
Пабло Пікассо. «Адам», «Єва» 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Проект «Шедеври світової пластики» здійснюється спільно з АртФондом Ігоря Воронова та Благодійним фондом «Мистецький Арсенал».

Фото - Юлія Наумова

МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ: Київ, вул. Лаврська, 12

Тел./факс: +380 44 288 52 25
ГОДИНИ РОБОТИ: 11:00 – 20:00

Похожие записи: