Шедеври світової графіки у Києві -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Шедеври світової графіки у Києві

Источник: http://ua.gs-art.com/
alt
У залах АД «Золотое Сечение» працює передаукціонна виставка тиражного мистецтва EDITIONS.

 

На передаукціонній виставці, яка пройде з 20 по 27 вересня, представлені роботи найвідоміших світових художників, а також твори вітчизняних класиків та шістдесятників.

Одна з перлин колекції – офорт «Святий Ієронім у темній кімнаті» всесвітньо визнаного генія, голландського художника Рембрандта ван Рейна – прижиттєвий відбиток великого художника, який датується 1642 роком. Подібний офорт було продано на аукціоні Christie’s у 2016 році за 86 тис. фунтів стерлінгів. Стартова ціна офорта «Святий Ієронім у темній кімнаті» на київський торгах – $2,5 тис.

Рідкісні гравюри та офорти старих майстрів – Піранезі, Дюрера, Саделера, Раймонда, Шишкіна, Богаєвського також стануть лотами майбутніх торгів.

Серед інших топ-лотів аукціону – твори Сальвадора Далі, Пабло Пікассо, Альберто Джакометті, Анрі Матісса, Овсепа Пушмана з оригінальними підписами авторів. В Європі подібні роботи йдуть з торгами за десятки тисяч доларів, на майбутніх торгах стартові ціни на них будуть варіюватися від $ 1тис. до $3 тис.

IMG_8201

Мікеланджело-ді-Буонарроті,-Беатрізе-Ніколя

Мікеланджело ді Буонарроті, Беатрізе Ніколя. Триптих «Викрадення Ганімеда», «Падіння Фаетону», «Мрія людини»

Рембрант

Рембрандт ван Рейн. «Святий Ієронім в темній кімнаті», 1642

IMG_8205

Спражня родзинка аукціону – твори великого японського майстра Кацусіки Хокусая. Точні копії його двох найвідоміших графічних робіт – «Велика хвиля у Канагава» та «Вид на лодочний міст у Сано в провінції Кодзука», виконані в Японії у 19 столітті у складній багатобарвним техніці літографії.

Серед українських авторів, роботи яких представлені на аукціонних торгах та експозиції, – Василь Касіян, Михайло Дерегус, Леопольд Левицький, Григорій Гавриленко, Олександр Аксінін, Ернест Котков.

IMG_8202

AAA_Hokusai_The-Great-Wave

Хокусай Кацуcіка
«Велика хвиля в Канаґава» із серії «36 пейзажів гори Фуджі», ХІХ ст

Дали

Далі Сальвадор. «Сон» (Трансформація), 1974

«Ми зібрали колекцію рідкісних та цікавих робіт, багато з яких віддруковані під наглядом художників і підписані безпосередньо самими авторами. При цьому, стартова вартість лотів навмисно занижена, адже наша мета – викликати азарт досвідчених колекціонерів, а також долучити до світу мистецтва молодих збирачів прекрасного. Досвід минулого року показав: тиражне мистецтво всесвітньо відомих авторів дуже цікаво початківцям українським колекціонерам, які розуміють його цінність завдяки своїм подорожам, відвідинам зарубіжних галерей», – співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

Матис

Матісс Анрі. «Синя ню з волоссям на вітрі», 1952

Левицький-Леопольд

Левицький Леопольд. «Після роботи», 1960-і

Шагал

Шагал Марк. «Cвічник», 1962

Міро-Жоан

Міро Жоан. «Agora-1», 1971

Дерегус

Дерегус Михайло. «Козак», 1970-і

IMG_8203

Виставка працює 20-27 вересня 2017, 11-19: 00 (без вихідних).

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Л. Первомайського, 4, «Золотое Сечение».

Реєстрація на аукціон: 20-28 вересня. Аукціон відбудеться 28 вересня 2017 о 19:00.

Похожие записи: