«Олег Голосій. Живопис нон-стоп» — ретроспективний дослідницький проект, що представляє творчість знакового для історії українського новітнього мистецтва художника Олега Голосія. На виставці представлені понад 70 полотен, 50 графічних творів, 40 фотографій, архівні матеріали з 20 музейних та приватних зібрань України, а також маєтку художника Олега Голосія. Більшість цих робіт є маловідомими, а деякі експонуються вперше. За допомогою сучасних мультимедійних засобів на виставці представлені найцікавіші варіанти попередніх експозиційних рішень, втілених на зарубіжних виставках за життя автора.
У центрі спеціальної програми до виставки – постать Олега Голосія як видатного художника та широкий мистецький, культурний, філософський і літературний контекст, в якому він сформувався.
Олег Голосій – є одним із митців української Нової хвилі та художників групи, що сформувалась навколо майстерень «Паризької комуни» в Києві. Вже до початку 1990-х років Голосій стає зіркою української художньої сцени, має великий вплив на творчість інших художників не лише в Україні. За останні п’ять років свого життя художник створив більш ніж 270 живописних творів які є взірцями самобутності генія, демонструють пошуки альтернативи радянському академізму через створення самодостатнього напрямку в живописі, спорідненого зі світовими постмодерністськими течіями, такими як італійський трансавангард.
Виставка працюватиме до 11 серпня.