Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

«Не тільки синій»

alt
У Києві в Національному музеї Тараса Шевченка відкрита для огляду виставка живопису Дарії Засєди "Не тільки синій".

Дарія Засєда — успішний журналіст, маркетолог та рекламіст, проте у живописі вперше спробувала себе лише минулого року. «Не тільки синій» — її друга персональна виставка, і ось що сама молода художниця про неї каже:

«Буває живе собі пара: і любов, і вже давно разом, і начебто влаштовують один одного. Усі навкруги запитують, чом би їм не одружитися. Та й самі вони питанням задаються – начебто ж нічого не заважає. А потім один з них випадково зустрічає людину, до якої виникає така пристрасть, що старі стосунки миттєво закінчуються, а з нові тут же перетікають у брак. І той, кого залишили не розуміє : чому, як, ми ж так один одному підходили? А той, хто пішов, просто знизує плечима — любов!

Приблизно так само у мене вийшла справа з письменством. Я почала писати років у шість і робила це усе своє життя. Друзі, близькі, знайомі чекали, що рано чи пізно я напишу книгу, ну або, в крайньому випадку, сценарій. І я думала, що напишу. Чернеток було багато, писати я люблю, нічого не заважало… Але  тут в моє життя увірвалися кольори, фарби, малювання. І ось вже я кличу вас на ̶в̶е̶с̶і̶л̶л̶я̶  свою другу виставку.

Обіцяю: цього разу картини будуть не лише синіми! :)».

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Виставку можна буде оглянути до 14 серпня 2016 року.

Національний музей Тараса Шевченка

Адреса: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12

Час роботи:

щоденно з 10:00 до 18:00 (каса до 17:30)

вихідний день — понеділок

Похожие записи: