Найменшу художницю у світі порівнюють з Пікассо -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Найменшу художницю у світі порівнюють з Пікассо

Источник: http://gazeta.ua

Її картини визнали критики, художники і мистецтвознавці всього світу. Семирічна дівчинка Аеліта Андре з Австралії створила свою першу картину в 9 місяців, ще не вміючи ходити.

Її тато, австралійський художник Майкл Андре, залишив чисте полотно у вітальні, вона доповзла до нього і почала вичавлювати з тюбиків фарби. І їй це дуже сподобалося. Її перша виставка відбулася, коли їй було всього 2 роки. У дівчинки творча сім'я, яка її в усьому підтримує: тато-художник, мама, Ніка Калашникова, фотограф, і дідусь — професійний живописець.

У Аеліти є все для малювання: власна майстерня, полотна, безліч фарб, блискіток, фольги — щоб безмежна дитяча уява знайшла свій вихід. Юна художниця дуже зосереджена, з відповідальністю творця створює все нові і нові шедеври.

 
 

Експерти відзначають, що в роботах дівчинки особливу роль відіграє колір, композиція, рух. Творити Аеліта починає з гри: розставляє фігурки на полотні, розливає річки фарб, змішує різні компоненти. Вона переносить на полотно історію, яка народжується у неї в голові.

Її полотна, виконані в стилі абстракціонізму, іноді нагадують космос. Картини нашіптують нам про те, що ніколи не пізно знову стати дитиною. Навіть сам Пікассо, з яким її порівнюють, говорив: "Для того щоб навчитися малювати, як дитина, мені знадобилося все життя".

 
 
 
 

Похожие записи: