На Київщині зруйновано музей з творами Марії Примаченко -Музей українського живопису

На Київщині зруйновано музей з творами Марії Примаченко

Під час наступу російських окупантів у смт Іванків Київської області згорів історико-краєзнавчий музей, де зберігалося близько двох з половиною десятків робіт всесвітньо відомої художниці Марії Примаченко.
Про це повідомляє у Фейсбуці директор Вишгородського історико-культурного заповідника Влада Литовченко.

«Збройний наступ росії на Україну знищує численні об’єкти цивільного характеру та об’єкти культурної спадщини в Україні. Ще однією з непоправних втрат історико-культурного надбання України є знищення агресором у ці пекельні для нашої країни дні Іванківського історико-краєзнавчого музею, де серед великої кількості цікавих експонатів та тематичних експозицій гордістю і прикрасою були роботи видатної української художниці Марії Примаченко», — написала Литовченко.

За оновленими даними, частину творів, що зберігалися в музеї, вдалося врятувати. Тимчасово їх зберігають у себе місцеві мешканці.

630_360_1646014284-145