«НАЇВНА» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

«НАЇВНА»

Источник: https://yagallery.com/>
alt
З 15 вересня по 15 жовтня в артцентрі Я Галерея в Києві проходить виставка «НАЇВНА».

Експозиція створена в рамках проєкту «Вона — художниця: актуальний наїв України та Британії» — це дослідницька платформа, що відкриває жіночі імена в наївному мистецтві. Спільно з Британсько-українським товариством, команда проєкту відшукала дванадцять українських і три британських художниці-аматорки, чия творчість по-своєму протистоїть академічним і соціальним стереотипам. Наїв обох країн має різну історію, традицію та сучасність. Кожну з 15 учасниць проєкту об’єднує лише бажання бути вільною у своєму мистецтві, й кожна знаходить свій унікальний шлях до цієї мети.

Наївні художники — це ті, хто у творчості свідомо вибрали бути повністю вільними від знань про академічні умовності. Минулорічний проєкт працював з мистецькою ієрархією, поставивши актуальний український наїв поруч із професійною творчістю. Цьогорічним завданням стало оприявнення внутрішніх конфліктів площини наївного мистецтва.

Проєкт реалізовано в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Україна) та Британської Ради (Велика Британія).

img_4835_large (1)

img_5053_large

img_5071_large

img_4835_large (1)

Похожие записи: