В експозиції об’єднано близько сорока живописних полотен мисткині, створених протягом 2002 – 2017 рр. Вхід до творчого світу Хани Барак Енгель починається саме з активної палітри живописиці. Насиченим, яскравим кольором «скроєні», часто контрастно, серії її робіт. І вже в таку, часом відверто нестримну, набрану кольором «масу» вводить авторка своїх персонажів — антропоморфних, міфологізованих, вивищених до рівня типізованого, узагальненого художнього образу.
Хана Барак Енгель (Hana Barak Engel) відома світовій мистецькій спільноті не лише як талановита художниця. Вона встигла успішно зарекомендувати себе ще й у якості мистецтвознавця, куратора, головного редактора і видавця арт-журналу «CAN».
Народилася мисткиня у 1954 році в Румунії, у містечку Орадя (на кордоні з Угорщиною). Пізніше іммігрувала з родиною до Ізраїлю. Саме там і розпочався шлях творчого становлення Хани Барак Енгель: спочатку як скульптора, а пізніше — й живописця.
Починаючи з 1980-х років, Хана Барак Енгель організовує персональні та бере участь у колективних виставках у Франції, США, Італії, Іспанії, Польщі, Данії, Швеції, Китаї, Кореї. Нині живе і працює у Тель-Авіві, де, окрім творчої самореалізації, активно займається справою «просування» сучасного ізраїльського мистецтва на міжнародній «арені», ініціюючи міжнародні арт-проекти, виступаючи співорганізатором, а також куратором вернісажів художників-співвітчизників, автором статей та публікацій про їхню творчість.
Чи не найпомітнішими на тлі життя сучасного суспільства можна вказати, наприклад, виставку за участю 110 митців з Лівану, присвячену темі боротьби за мир (Кіббуц Бар’Ам, Ізраїль, 2000), та пересувну групову виставку «Проти насильства над жінками та дітьми» (Хедера, Холон, Ашкелон, Кіббуц Бар’Ам, Хайфа, Ізраїль, 2001).
Дніпропетровський художній музей: м.Дніпро, вул.Шевченка, 21.