Михайло Красник. Живопис, графіка -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Михайло Красник. Живопис, графіка

alt
У Львові в Мистецькій галереї Гері Боумена працює виставка творів львівського художника Михайла Красника.

 

Нині — це утримання рівноваги між абстракцією та реалізмом, лаконізм засобів вираження і водночас внутрішнє відчуття простору. Розумове для мене в мистецтві завжди після інтуїтивного, — зізнався Михайло Красник «Газеті».- Я працюю на відчуттях і дійшов до висновку, коли робота зачіпає без слів — це добре. А коли починається літературщина — це вже не щиро. Інакше кажучи, мистецтво, як на мене, треба сприймати тільки так : прийшов, побачив і відчув.

Ярина Коваль.

1

2

3

4

Художник постійно балансує між непомітною межею, що відділяє мистецтво від немистецтва. Здається, усе просто: прості форми доведення до майже ієрогліфів, які начебто може зробити кожний, але у мистецтві не все так прямолінійно. Усе залежить від вихідних передумов, за усім цим стоїть внутрішня творча логіка, внутрішній ритм, емоція (хай схована, як це буває у Красника). Досвідчений глядач відчуває, що тут є Щось, яке зондує порожнечі його полотен, наповнює цей простір — якісь дивні об’єкти, якийсь неперервний ряд. Властиво це і є ознака професійності — зуміє митець вибудувати емоційний ряд, чи він залишається хаотичним. Момент відчитування таких полотен безумовно потребує відповідного інтелекту та схильності до абстрагування, а також постмодерністського вишколу.

Андрій Дорош.

5

6

7

8

Красник Михайло народився 18.11.1959 р. с.Родатичі (Прушина) Львівської обл. Освіта середня. Приватні уроки у художника С.Труша (1975-1978 рр.). Живописець, графік, скульптор. З 1980 р. бере участь у виставках в Україні, а з 1990 р. – у міжнародних виставках.

Взяв участь у понад 300 міжнародних виставках, твори художника знаходяться у 80 музеях і галереях світу. Був членом творчого об’єднання «Шлях», з 1994 р.- член НСХУ.
Нагороди: Почесна відзнака МКТ України «За досягнення у розвитку культури і мистецтва»,
Диплом «Імпреза-93» (Івано-Франківськ), медаль Salon D’Art Contemporain (Париж, Франція). Живе і працює у Львові.

9

10

11

12

13

Мистецька галерея Гері Боумена

Львів, вул. Наливайка, 18

часи роботи: вт. — нд. з 13.00 — 19.00

понеділок — вихідний день

Похожие записи: