Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Мистецтво бачити III

alt
У київському Щербенко Арт Центрі триває проект «Мистецтво бачити», який об'єднав в одному просторі твори українських художників з об'єктами предметного дизайну від провідних українських студій.

 

Мистецтво бачити, помічати, зчитувати образи – це те, що сприяє новому досвіду, переживанням, знанням. Твори мистецтва більше не живуть в одному сакральному місці, подібно до ікон, їх візуальні образи тепер присутні всюди, і ми зчитуємо їх у вигляді інформації. У просторі навколо повно подібних послань.

Зупинитися, зануритися, скоротити часовий проміжок від моменту створення до нашого знайомства із твором мистецтва можливо. Необхідно лише дивитися, і, звичайно ж, бачити.

«Спочатку картини були невід’ємною частиною будівлі, для якої вони створювалися … Унікальність будь-якого полотна була частиною унікальності того місця, де воно висіло», – розповідає відомий англійський письменник, критик і художник Джон Берджер в своїй праці «Мистецтво бачити». Саме з людського прагнення до краси в усіх сферах життя починається своєрідний синтез мистецтва та дизайну.

Естетика побуту впливає на сучасний інтер’єр так само, як наявність гарних речей в побутовому оточенні естетично розвиває людину. Так, на час проведення проекту простір Арт Центру трансформується в простору вітальню – місце в будинку, де зустрічають гостей. А у відвідувачів з’явиться можливість стати свідками симбіозу творів мистецтва та предметів дизайну в контексті сучасного українського повсякдення.

1

2

3

У проекті «Мистецтво бачити» представлені роботи таких художників: Василь Бажай, Ярослав Присяжнюк, Марія Куликовська, Олександр Ройтбурд, Анна Миронова, Олег Тістол, Юрій Мусатов

Проект триватиме  в Щербенко Арт Центрі до 3 вересня включно

Куратор – Марина Щербенко

 4

5

6

7

8

9

Щербенко Арт Центр: вул. Михайлівська, 22в, Київ

Години роботи: Вт-Сб 11-00-20-00

Нд-Пн – вихідні.

Вхід вільний

Похожие записи: