"Міфи та реальність" Володимира Яковця -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

«Міфи та реальність» Володимира Яковця

alt
Карась Галерея представляє виставку черкаського художника Володимира Яковця "Міфи та реальність".

 

В своєму черговому проекті художник вдається до вже традиційного для нього прийому протиставлення різних архітипічних образів. На цей раз це міфічні істоти з класичного епосу та абсолютно реальні образи архітектури, тварин чи дітей, які, тим не менше, все одно створені під впливом цього досить всеохоплюючого Великого Європейського Міфу.

Роботи виконані в пізнавальній палімпсестній техніці автора, де шари лісеровки просвічуються один під одним, іноді їх кількість може досягати декількох десятків. Фігуративний живопис проступає крізь букви, геометричні фігури і експресивний дріппінг.

Роботи Володимира Яковця – це гримуча суміш, з одного боку, класичного поп-арту у ворголівському розумінні, з її багаторазовою повторюваністю і яскравими фарбами, а іншого – тяжіння до класицизму і гіперреалізму. Ця суміш робить роботи Яковця не тільки естетично привабливими для глядача з будь-яким бекграундом, але й філософські значущими для поціновувачів і теоретиків мистецтва.

Карась Галерея — художня галерея сучасного мистецтва в Києві. Одна з перших приватних галерей в Україні, яка працює до теперішнього часу. Заснована у 1995 році куратором та галеристом Євгеном Карасем разом із його батьками, членами Національної спілки художників України — монументалістом Валерієм Карасем та керамісткою Маріеттою Левханян.

1

2

Художники Олена Придувалова і Володимир Яковець

3

4

5

6

7

Адреса: Київ, Андріївський спуск, 22-а.

Виставка працюватиме до 20 лютого.

Фото – Юлія Наумова.

Похожие записи: