Львів: «Моє ремесло». Олеся Казнох. Живопис. -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Львів: «Моє ремесло». Олеся Казнох. Живопис.

Галерея «Зелена канапа» у Львові  з 28 квітня по 17 травня 2015 року представляє виставку живопису Олесі Казнох «Моє ремесло».

 
«Я вчилась ремеслу живопису 15 років…і чим глибше я пізнавала світ мистецтва, тим більше приходило розуміння, що за його кілька тисячолітню історію було «перемальоване» все. З’явилась відповідальність за свою творчість, вимогливість до себе – нового художника. І я замислилась на… 10 років. В цей період життя у мене з’явилась сім`я, діти. Я усвідомила, що не існує нічого абсолютно нового в життєдіяльності людини. Відчула свою схожість з усіма на землі, рівно ж як і зі своїми бабусями – селянками. Адже вони так само любили, народжували, плекали, дбали про духовність, вчилися мудрості, шукали своє місце під сонцем, відстоювали його, а щоб позбутися, бодай на час, тягарю кругообігу буденних справ, результати котрих не видно вже за день – брались за художнє ремесло: розписували стіни, меблі, ткали і вишивали, бо розуміли, що лиш мистецтво – вічне.

 «Весняночка»
«Українське весілля» 

В народному мистецтві я знайшла абстрактність, експресію, символізм, сміливу стилізацію живої натури, … загалом всю історію мистецтва 20 ст. Я зрозуміла чому художники модерну так захоплювались народними майстрами. Ці художники – втілення чистоти творчості. Вони займались нею, не з практичних міркувань, а лишень тому, що так потребувала їх душа – душа творця.

 «Царівна»
«Полтавщина. Чорнозем» 

ЭЯ вирішила увічнити українське мистецтво, по–своєму і водночас наслідуюючи. Я використала в сюжетах полотен мотиви української вишивки, килимів, розписів. В процесі – зрозуміла: малювати – для мене найкраща в світі робота . І це – МОЄ РЕМЕСЛО.

Колекція складається з 18 олійних творів, намальованих протягом 2013-2015 років».

 «Полісся»
«Низинка вишивка. Присвячується Х.Міро» 
 

Олеся Казнох (Домарадзька)

1978 — народилась в м.Дубровиця Рівненської області.
Здобула освіту художника-реставратора в ЛКДУМ ім. І. Труша (1996) та ЛНАМ (2003).
Бере участь у виставках з 1996 року.
Одружена, виховує 2 синів. Займається живописом.

«Чоловік. Жінка» 
«Лілія» 
«Чернігів. Ала роза»
«Космач»
 

Галерея "Зелена канапа"
Львів, вул. Вірменська 7

Похожие записи: