КРОК ЗА КРОКОМ -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

КРОК ЗА КРОКОМ

Источник: http://www.museum.ck.ua
alt
У Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставка студентських робіт Черкаського художньо-технічного коледжу «Крок за кроком».

 

Черкаський художньо-технічний коледж ось уже більше 20 років готує художників. Вагомий внесок у становлення художніх спеціальностей внесли відомі черкаські художники О. Шепеньков, Л. Шилімова-Ганзенко, Г. Депутат, Т. Куліш, Н. Корольова, О. Мартинова, А. Алексєєв, О. Лагода, Н. Ридванецька, Б. Лагода, В. Кузьменко, О. Бердник, В. Співак, І. Хабарова. Багато випускників ЧХТК продовжили навчання за фахом у вищих навчальних закладах Львова, Києва, Харкова, Полтави, Кіровограда, Черкас, інші ж успішно працюють у різних містах України.

Варто відзначити, що в коледжі значна увага приділяється вивченню витоків та розвитку українського мистецтва, художніх промислів України, і особливо Черкащини, що сприяє залученню студентів до духовної спадщини і традицій національної культури.

На цьогорічній виставці експонуються дипломні та курсові роботи студентів трьох спеціальностей «Декоративно-прикладне мистецтво», «Архітектура» і «Дизайн».

1

2

Широко і різноманітно представлено твори декоративно-прикладного мистецтва. Це, зокрема, вишивка, різьблення по дереву, писанкарство, витинанка, декоративний розпис, батик, а також іконопис. Всі ці техніки та види ремесел дають молодим художникам можливість емоційно та переконливо виразити своє ставлення до світу, історії свого народу, власне бачення краси. Виставка відкривається напередодні великого християнського свята Великодня, і саме тому акцентом на виставці є ікони. Експонується також триптих на біблійську тематику та композиція з писанками.

5

4

3

Творчість дизайнерів та архітекторів – це проекти, макети житлового, громадського середовища, виставкового обладнання, ландшафтних об’єктів, в яких образне мислення поєднується з інженерним, а прагнення до креативних рішень з високою виконавською культурою.

Знання традиції та новаторство – це крила, які дають молодій людині можливість осягнути безмежний і прекрасний світ мистецтва.

6

7

Адреса: вул. Хрещатик, 259, Черкаси

Вівторок — неділя: з 10:00 — 18:00

Похожие записи: