Київ: Владислав Шерешевський. «Вай фай» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Київ: Владислав Шерешевський. «Вай фай»

У Музеї історії міста Києва відкрилась виставка творів художника Владислава Шерешевського «Вай фай».  Виставка працюватиме до 30 вересня 2015 року.


Владислав Шерешевський — один із найвідоміших та найпрацьовитіших київських художників, митець «великої октави», якому підвладні великі можливості та розмаїття мистецтва живопису — портрет, пейзаж, натюрморт, побутовий жанр…

У проекті «Вай фай» митець показує, як він працює з постійно включеною тарілкою-антеною, що «ловить світ»…

 
 
 
 
 

Художник дивним чином поєднує пафос з іронією. До того ж живописець зумів виробити власний упізнаваний стиль, навіть більше — створити на своїх полотнах особливий світ, заселений зворушливими, пустотливими, церемонними і веселими персонажами.

Із наївним гумором В. Шерешевський здійснює вторгнення в священні зони мистецтва минулого, дотепно інтерпретує їх, перетворюючи в щось інше — вже більш пізнаване та зрозуміле. А широко відомі, але недоступні для пересічної свідомості класичні положення літератури і живопису , які з надзвичайною ерудицією цитує автор, знаходять тут уже інше життя….

 
 
 
 
 

Митець звертається також і до народних зразків — адже такий живопис завжди має здатність притлумити серйозну епічну напругу картини «музейного» рівня до рівня раптової дотепної, смішної імпровізації.

 
 
 
 
 

Смілива енергія і невичерпна уява, сила бачення і втілення перетворює ці сюжети з минулого в щось надзвичайно актуальне, в чому можна переконатися, відвідавши виставку «Вай фай» в Музеї історії міста Києва.

 
 
 

Автор фото – Юлія Наумова

Музей історії Києва: Київ, вул.Богдана Хмельницького,7
Режим роботи:
понеділок: з 11.00 до 16.00 (каса до 15.00)
вівторок — неділя: з 11.00 до 19.00 (каса до 18.00)

Похожие записи: