Київ: робота над помилками -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Київ: робота над помилками

Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України у рамках Міжнародної бієнале “Київська школа" ("The School of Kyiv") презентує кураторський проект Джона Міллера та Аури Розенберг «Помилки були вчинені».


«Помилки були вчинені» (“Mistakes Were Made”) - виставковий проект, організований художником і дослідником Джоном Міллером та художницею Аурою Розенберг .

Джон Міллер у своїх картинах, об’єктах та текстах працює із бажаннями соціуму та критикує їх за допомогою метафор. Аура Розенберг у своїй практиці працює із темами тілесності, сексуальності, гендеру.

 
 

Виставка «Помилки були вчинені» включає роботи п’ятнадцяти художників різних поколінь, з якими Джон Міллер та Аура Розенберг співпрацювали в минулому або з ким вони і досі підтримують діалог. Представлені на виставці картини, фотографії та відео працюють з відчуттями тривоги, які Розенберг та Міллер приписують складним процесам репрезентації реальності. Назва проекту передбачає собою опис різних видів дискомфорту чи труднощів – наприклад, під час спроби встановлювати різни типи відносин, або створювати точне зображення, або відсікати від художньої роботи її ширший контекст.

 
 
 
 
 
 
 
 

Автор фото – Юлія Наумова

Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України,
Київ, вул. Щорса, 18-Д.

Похожие записи: