«Груповий сенс» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

«Груповий сенс»

Источник: http://www.whiteworld.net/
alt
У ЦСМ "Білий світ" триває виставка «Груповий сенс» переможців проекту Арт-Баттл: Люся Іванова, Нікіта Цой, Катя Лібкінд, Петро Сметана.

 

У ЦСМ «Білий світ» триває виставка «Груповий сенс» переможців проекту Арт-Баттл: Люся Іванова, Нікіта Цой, Катя Лібкінд, Петро Сметана

Галерея «Білий Світ» відсвяткувала свою другу річницю. За цей час було проведено 40 виставок, 4 пленери, декілька мистецьких проектів. Галерея привернула увагу поціновувачів мистецтва та впевнено зайняла місце у культурному житті столиці. Однією з візитівок Центру Сучасного Мистецтва є художній конкурс «Арт-Баттл».

До другої річниці галереї та конкурсу приурочено кураторський проект Олександра Яновича «Груповий сенс», в якому беруть участь молоді, але вже майстерні і знані митці Люся Іванова, Нікіта Цой, Катя Лібкінд та Петро Сметана. Четверо різних за стилем художників, чотири погляди на світ, четверо суперників, один конкурс, одна галерея, один груповий сенс. В експозиції буде представлено живопис, медіа, інсталяцію.

IMG_9677

IMG_9666

Петро-Сметана

Петро Сметана. «Зміна агрегатного стану». Полотно, мішана техніка. Диптих. 2018

Люся-Іванова

Люся Іванова. «Парк Перемоги». Полотно, олія. 2018

Нікіта-Цой.

Нікіта Цой.  “Kevin jiesus & Me”. Полотно, мішана техніка. 2018

IMG_9671

IMG_9676

«ЦЕ НЕ Я ГОВОРИТЬ ТОМА, ЦЕ НЕ Я ГОВОРИТЬ ОЛЕСЬ Я, ЦЕ НЕ Я ГОВОРИТЬ КАТЯ». Куратор Катя Лібкінд. Художники Олесь Я, Тома Янович

Експозиція триватиме до 18 березня 2018 року.

Адреса: Київ, вул..Пушкінська, 21-А (у дворі).

Вхід вільний.

Понеділок – вихідний.

Похожие записи: