Львів без Коха вже не можливо уявити, та й Коха без Львова теж. Упродовж кількох десятиліть Юрій Кох є провідним митцем у висвітленні найрізноманітніших аспектів життя Львова.Чільною темою його творчості є МІСТО в історичних, еротичних та метафізичних проявах, із невід’ємною психоделічною субстанцією — ПЕРСОНОЮ.
«Це справді унікальний випадок ми маємо у Львові, коли змішалося стільки культур, мов. Були різні випадки з цими всіма синтезами, чи вони були добрі, чи вони були погані, чи були невдалі, чи вдалі, матеріалів вистачає для вивчення дуже багато», – зізнається художник.
На виставці представлено понад вісімдесят живописних творів із циклів СТІНОПИС, АРДЕКОХ, КОХаний Львів та ін. (1989 -2017).
Упродовж кількох десятиліть Юрій Кох є провідним митцем у висвітленні найрізноманітніших аспектів життя Львова. Чільною темою його творчості є МІСТО в історичних, еротичних та метафізичних проявах, із невід’ємною психоделічною субстанцією — ПЕРСОНОЮ.
«Падіння Ікара»
«Фактор Львова» є етапною виставкою художника, спричиненою появою кілька років тому нових ідейно-тематичних напрямів, означених автором як “СТІНОПИС” та “АРДЕКОХ”. У кількох галереях Львова та Києва, а також за кордоном вже експонувались окремі твори названих циклів.
Малярський цикл “АРДЕКОХ” виник на ґрунті “порожнин”, недороблених митцями 20-30-х років ХХ ст. Використавши співзвучність відомого стилю зі своїм прізвищем, художник отримав водночас підказку і підтримку для своєрідного мистецького “доповнення”.
“Крізь стіни я краще бачу…”, — цієї репліки Юрка Коха було б достатньо для характеристики тепер вже повномасштабного напряму творчості, який для обізнаних виглядає закономірним і послідовним розширенням смислового діапазону, відкриттям нового “формального” фактору для глибшого проникнення у космос МІСТА. Примітним і приємним є той факт, що й тепер автор не полишає виваженого роками “сюжетного” портретування знаних і незнаних ПЕРСОН міста, “портретів” будинків та вуличних сценок, ширяючи над Львовом з минулого у майбутнє…
«Антикваріат»
Про художника:
Народився 1958 року у Львові. Закінчив Львівське училище прикладного мистецтва ім. Івана Труша (1978) (тепер –– Львівський державний коледж декоративно-ужиткового мистецтвам Івана Труша) та Український поліграфічний інститут ім. Івана Федорова (1986) (тепер –– Українська академія друкарства).
Працює в галузі малярства, графіки, плакату та книжкового дизайну. Учасник понад 200 виставок у 30-ти країнах. Автор 18 персональних виставок.
«Літунка Ольга»
«Сон Європи»
НМЛ ім. А.Шептицького: Львів, просп. Свободи,20.