Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

До 25-ї річниці Незалежності України

Источник: http://dvnshu.com
alt
Всеукраїнська художня виставка до 25-ї річниці Незалежності України розпочала роботу в Центральному будинку художника в Києві.

Виставка до 25 річниці Незалежності України — це масштабний проект, наочне втілення творчих здобутків сучасних українських художників з усіх областей України.

 

Завдяки широкому географічному представництву виставка набула необхідного для таких проектів образно-стилістичного розмаїття. Сподіваємося, що в цей нелегкий час для України цей мистецький проект надихне глядача на позитивне і патріотичне світосприймання, задекларує потужність наших художників як естетичну складову характеру українського народу.

До цьогорічної експозиції увійшло понад 400 творів живопису, графіки, скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва. Як і зазвичай не було жодних обмежень в сенсі художньої стилістики, образно-пластичних уподобань авторів, що врешті решт вилилось в надзвичайно цікаву презентацію мистецьких інтонацій.

Сподіваємось, що цей мистецький захід стане певною гуманітарною складовою вкрай необхідного сьогодні позитиву. Жанрове і стилістичне розмаїття дозволить глядачу скласти уяву про характерні творчі риси як окремих мистецьких осередків так і кожного автора.

1

2

3

Ця ювілейна виставка не претендує на епатаж чи емоційну вибуховість — вона констатація творчої практики наших співвітчизників, які своїми роботами створюють загальну мистецьку мозаїку Незалежної України.

Тож чекаємо шанувальників мистецтва в виставкових залах Центрального будинку художника з 12 по 28 серпня 2016 року.

4

5

6

6--Алимов

С.Алимов (Харків). «Господарка», 2014

7---Савелюк

Д.Савелюк (Миколаїв). «Кульбаби», 2016

8---Конощук

О.Конощук (Київ). «Ріпакові поля», 2016

9

10

11

12

Фото – Юлія Наумова

Афиша

Київ, вул. Січових стрільців, 1-5 (Львівська площа)
Центральний будинок художника, ІІІ поверх

Час роботи Виставкові зали: з 12:00 до 19:00

Вихідний — вівторок

Вхід на виставку вільний

Похожие записи: