«Черкаські імпресії» Володимира Бабченка. -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

«Черкаські імпресії» Володимира Бабченка.

Источник: http://www.museum.ck.ua/a/>
alt
У Черкаському обласному художньому музеї відкрили виставку живопису Володимира Бабченка «Черкаські імпресії».

Володимир Бабченко – постімпресіоніст в живописі – він не лише фіксує емоцію, враження від конкретної миті, він намагається передати тривалі стани світу, осмислити їх та запропонувати глядачеві свої візуальні висновки.

Сьогодні Володимир Бабченко представляє нам свої живописні роботи, які, як і годиться традиційному постімпесіонізму, були написані на пленерах. Протягом літа художник виходив із мольбертом на вулиці Черкас і фіксував красу нашого міста, фіксував навіть в тих місцях, які здаються містянам надто звичними та ніяк некрасивими.

На виставці представлені живописні твори, на яких зображені різноманітні куточки Черкас – від дуже знакових до мало відвідуваних та незнайомих. Відповідно збудована експозиція – кілька сенсово-візуальних локацій представляють вулицю Хрещатик, тихі житлові куточки, церкви міста та Дніпро. Володимиру Бабченко вдалось романтизувати Черкаси – із безліччю потворної реклами, із старими недоглянутими будівлями, а цього літа особливо запорошеними пилом, із висохлими газонами та квітами. На полотнах художника місто має вигляд південного курорта із яскраво-блакитним небом, з такою зеленню, яка буває лише на початку весни, а головне – це рожевий колір – стіни будинків, човни, хмарки, тротуари, паркани, дахи…

Виставка діє до 30 листопада 2019 року.

Мистецтвознавець Наталія Вернидуб

DSC_0066

DSC_0044

DSC_0030

DSC_0040

DSC_0038

Похожие записи: