Бруно Шульц (1892-1942) – видатний письменник та не менш талановитий художник, за життя брав участь у багатьох виставках, чотири з котрих відбулись у Львові. На матеріалах цих прижиттєвих виставок і побудована концепція виставки сучасної, завдання котрої – показати художню творчість Шульца в контексті львівських мистецьких нуртів 20-30-х років. Для експозиції виставки зі збірки музею були відібрані роботи художників, поряд з якими Бруно Шульц виставлявся у 1922, 1930, 1935 та 1940 роках. Це імена відомих польських, українських та єврейських митців, серед яких: К. Сіхульський, Л. Вичулковський, С. Виспянський, Е. Ерб, Я. Глазнер, Ю. Кратохвиля-Відимська, Л. Левицький, В. Лям, В. Скочиляс, І. Труш, М. Кіц, Я. Музика, О. Кульчицька, А. Пронашко, Р. Сельський, Л. Ліллє, М.Осінчук та ін.
Окрім того, багатьох з них об’єднали подібні долі – декотрі загинули так само, як і Шульц від рук гітлерівців, інші постраждали від радянських репресій.
Попри те, що твори зберігались у фондах Львівської національної галереї мистецтв, багато з них експонуються вперше. Виставка відтворює історичні вернісажі Львова початку минулого століття, на яких разом виставлялися українці, поляки і євреї.
Виставка “Бруно Шульц серед митців свого часу” у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького проходить у рамках VІІІ Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца у Дрогобичі.
Виставка працює у Палаці Лозинських по вул. Стефаника, 3 (Відділ європейського мистецтва ХІХ-ХХІ ст.).