Анна Васильєва “Kitch`EN”. Живопис. -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Анна Васильєва “Kitch`EN”. Живопис.

Источник: http://artgreensofa.com/
alt
Від 1 до 27 серпня 2017 року галерея сучасного мистецтва “Зелена канапа” у Львові представляє виставку молодої киянки Анни Васильєвої.

 

Змінюються епохи, технології крокують вперед, світ стає цифровим, технічним, проте все це створює людина в своєму первозданному стані.  Людина, що мислить. Людина, котра змінюється.

Анна Васильєва.

Анні Васильєвій, досліднику людських душ – психологу та художнику з Києва, як нікому іншому відомо про те, що перші сеанси «психотерапії» кожен з нас отримує на кухні під пильним оком мами, або друга.

То ж не дивно, що Анна тримаючи в фокусі своєї уваги людину з її неповторним і безкінечно складним внутрішнім світом помістила її в мінливому просторі посткомуністичних інтер’єрів, в котрих живуть люди сучасності, які з кожним роком створюють майбутнє, в котрому ми вже знаходимось.

Як не дивним є і те, що персонажі для своїх ремінісценцій, вона взяла у художників модерну, епохи на зламі 19 і 20 століть – часу, коли так бурхливо розвивалась психологія і мистецтво.  Художники того періоду також зробили об’єктом своєї уваги душевний стан і переживання портретованої –  простої не героїзованої і не міфологізованої людини.

На таких самих як і у нас із вами кухнях з легкої руки Анни Васильєвої сидять і діляться з нами сокровенним герої картин Лотрека і Пікасо, Ван Гога і Модильяні…

Ідея серії робіт KitchEN полягає в тому, щоб показати, наскільки є розмитими кордони між минулим, сучасним та майбутнім.

Kitch’EN вже експонувалась 2014 року в київській галереї A-House.

У серпні цього року частина з тієї експозиції, у доповненні нових творів, представлена в галереї «Зелена канапа».

dancers

Танцюючі у біолога

lover

Любителька абсенту у кінорежисерів

jane

Жанна Ебютерн у перекладача

munch

Едвард Мунк на кухні автора

АВТОБІОГРАФІЯ:

Васильєва Анна Павлівна, народилась 12 грудня 1988 року в місті Київ.

Трохи про себе: перед тим, як ступити на творчий шлях, мені довелось попрацювати в різних сферах та закінчити дві освіти: маркетинг (2005-2010рр.)  та психологію (2010- 2014рр.), що допомагає мені в мистецтві. Допомагає  зрозуміти людей, вгадати та відчути їх бажання, допомогти вирішити, що вони хочуть бачити на полотні в результаті (якщо мова йде про картину на замовлення).

З 2011 року я займаюсь живописом та рисунком в майстерні Георгія та Таїсії Зайченко, котрі допомогли сформувати бачення прекрасного та оволодіти різними техніками образотворчого мистецтва.

В 2012 році я вступила до Львівської НаціональноїАкадемії Мистецтв на дизайн інтер’єрів, та провчившись там рік,  перевелась на графічний дизайн в інститут декоративно-прикладного мистецтва ім. М.Бойчука, що в Києві.

Свою першу виставку  вирішила провести навесні 2014 року в галереї A-House (вул.. Стрілецька, 7/6). Виставка пройшла добре та отримала багато схвальних відгуків, після чого 6 моїх робіт забрали на колективну виставку художників в місто Базель (Швейцарія).

На даний момент працюю в галереї Akt на території арт заводу Платформа. Пишу нові картини та створюю нові проекти.

Також була учасником колективних виставок в Будинку Художників, галереї Лавра та арт центрі Я.Гретера.

madame

Мадам Жино у ворога

gipsy

Циган у бізнесмена

frida

Фріда у продюсера

elderman

Старий, що горює у айтішника

chorist

Хористка у художників

avril

Джейн Авріл у моделі

which

Відьма у фотографа

Галерея сучасного мистецтва “Зелена канапа”

Адреса: Львів, вул.Вірменська, 7

Працює з 12 до 19 години з вівторка до неділі.

Похожие записи: