Застигла музика кохання… -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Застигла музика кохання…

alt
Музей українського живопису відкриває скульптурний салон. Вперше у Дніпрі – неймовірна виставка робіт авторства відомого київського скульптора Олексія Владімірова.

 

 

Простір, повітря, жіноча краса у камені і на фото. Скульптор дає неймовірну емоцію – сміливу, чуттєву, справжню…

На відкриття завітали завсідники музею, друзі, колеги, всі ті, хто вважає за необхідне наповнювати себе енергетикою прекрасної творчості. Споглядання експозиції відразу занурює у авторський світ почуттів. Назви робіт підкреслюють зміст, дозволяють вникнути у суть. Фотографії – розказують про процес створення тієї чи іншої роботи.

DSC_0390

DSC_0443

DSC_0313

7

DSC_0406

20

9

DSC_0466

DSC_0471

DSC_0450

DSC_0491

DSC_0500

DSC_0462

6

2

Арт-критик та друг пана Владімірова Дмитро Корсунь дає власну трактовку творчості  скульптора:

«Скульптор робить спробу осмислити драматизм людських проблем, показати саму природу вічних почуттів. За допомогою експресивних прийомів він створює ряд узагальнених художніх образів, вбачаючи в них внутрішнє життя матерії, його дух. А скульптури створюють враження природної, народженої напором енергій зсередини форми, уже сповненої власної сили та значення.

Тому що Владіміров – це митець зі стародавньою душею. Він — той, що прийшов в наш час з часів матріархату. Тому він працює так, щоб довести свої речі до стану священної брили, об’єкту, прородньої, стародавньої, непорушної. Здається, що біля такої скульптури можна здійснювати релігійні ритуали, присвяти, жертвоприношення. Майстер охоплений дивними переживаннями архаїки, немов аналізує неолітичні ідеї та прийоми, знову і знову надихається ними.

1

3

DSC_0329

Тонко і стримано виявлене світло образу робиться метафорою людської душі. Це світло каменю теж виявляє форму людського виміру в просторовому бутті. Так створюється враження ідеальної цілісності та ідеальної космічної величі образу.

Художник прагне винаходити нові пластичні співвідношення, виявляти логос архітектоніки, шукати елементи неочікуваності та напруги в скульптурних масах. Звідси мають походження його скульптурні чесноти – цілісність, послідовність, логіка, ритмічна організованість, ваговитість. Неначе в епоху архаїки, скульптура миттєво виникає перед поглядом в первісній якості моноліту. Це надає образу напруги як впевненої вісі простору, священну вотивність і велич. 

Владіміров завжди знаходиться в тривожних роздумах про природу кохання, земного і небесного. Всесилий Ерос, то слабкий та ніжний, то буремний, такий, що викрешує жагучу силу, незримо присутній в кожній скульптурі майстра. Ерос художника – це такий творець, що породжує тільки красу. І сила та значимість його творіння незнищенна».

8

5

30

31

25

23

Виставка відкрита для перегляду з 10.00 до 19.00 — з середи по неділю. Запрошуємо познайомитися з її величністю ЖІНКОЮ, яку майстерно  оспівує ЧОЛОВІК і ХУДОЖНИК!

28

21

27

DSC_0382

24

22

29

Похожие записи: