«Я малюю літачки» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

«Я малюю літачки»

alt
Музей українського живопису відквив виставку дитячих картин «Я малюю літачки», яка присвячена 15-річчю ізостудії Тетяни Охрименко.

Експозицію розмістили креативно - на деревах, адже літаки мають бути у повітрі.

 

Тетяна Охрименко — відома художниця у Дніпрі, член Національної спілки художників України. У своїй ізостудії художниця займається з дітьми, які змалечку виражають свої почуття за допомогою пензлика та фарб.

Однією з таких юних митців є донька Тетяни Охрименко — Ніка Стрілецька, яка проявила свій талант ще у дев‘ятимісячному віці. Першою роботою Ніки стала картина «Казкова ніченька». З неї і почався творчий шлях маленької художниці. На сьогодні у Ніки більш ніж 50-ти робіт, є персональні виставки.

Глядачі можуть зануритись у творчій світ маленьких митців, завітавши на виставку «Літачки», що проходить в саду Музею українського живопису.

Незважаючи на тематику виставки, однаковий інтерес проявили як хлопчики, так і дівчата. Єдиною відмінністю у зображеннях робіт є вираження емоцій. Легкість, яскравість спостерігається у дівчат, у той час як у хлопців прослідковується більш стримане та детальне сприйняття образів тих самих літачків.

Виставка варта уваги не тільки дітей, а й дорослих, кожен з яких зможе побачити світ очима дитини.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Похожие записи: