Художній релакс -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Художній релакс

alt
Музей українського живопису пропонує нову опцію - груповий майстер-клас з живопису.

 

Багато хто вже зумів оцінити неймовірну силу мистецтва. При музеї працює Художня школа. Серед учнів — і дорослі, і діти. «А що як ми всім офісом прийдемо», — якось запитала одна з учениць нашу викладачку Олену. Груповий художній перфоманс — ще те завдання. Втім, Олена не розгубилася. У якості педагога долучився Володимир Маліков. І група з 28 дорослих, абсолютно далеких від мистецтва людей на три години поринули у неймовірну атмосферу. Малювали відразу три полотна. Акрилом. Над тематикою ламали голову — результат має прикрасити стіни офісу. Отже, картини повинні бути шедеврами, аби комар носа не підточив. Коли узялися за пензлі — про час забули. Раділи наче діти.

1

Ще б пак, кожне торкання пензля — вже відбиток, вже елемент загальної картини. Деталь. Колір. На перший погляд, здається, що людина без художньої освіти просто не змозі виписати живописного малюнку. А ні — виходить! І головне, у нашій школі категорично заборонені полотна-розмальовки. Такі де пронумеровані шматочки малюнку з деталізацією — якою фарбою зафарбовувати. В нас усе по-справжньому. Тема. Полотно і професійні фарби та пензлі. Поєднання кольорів. Побудова композиції. Педагог лише направляє, інструктує, людина — творить.

5

IMG_2779

Отже, якщо маєте бажання переключити голову з бізнес-метушні, перемикнутися з «металу», «бухгалтерії», «металургії» чи «логістики» на мистецький напрямок, вдихнути на повні груди художню атмосферу — з нетерпінням чекаємо Вас на спеціальному майстер-класі.

2

3

4

230395181

Похожие записи: