«ВІД ПОКЛИКУ ДО ПРОФЕСІЇ» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

«ВІД ПОКЛИКУ ДО ПРОФЕСІЇ»

alt
10 березня 2017 року в Музеї українського живопису в рамках благодійної програми на підтримку бійців–інвалідів, потерпілих під час АТО, відкривається виставка творчих робіт студентів і викладачів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара «Від поклику до професії».

 

 

Творчі роботи будуть експонуватися у малій залі-галереї на 3-му поверсі музею.

Виставка присвячена майбутньому ювілею університету, одного з провідних вишів України, який майже 100 років готує професійні кадри з вищою освітою у різноманітних галузях науки, культури та мистецтва.

Ця виставка поєднує теперішніх і майбутніх професійних художників та дизайнерів, кожен з яких у свій час зробив усвідомлений вибір на користь свого поклику, пов’язавши життя з мистецтвом. Як важливо у житті, щоб та іскра Господня, яка є в кожному з нас, знайшла своє призначення та користувалася попитом у суспільстві, слугувала на благо всіх і кожного. Але що є талант без майстерності – дорогоцінне каміння без оправи. Дати юним творцям теоретичні знання, практичні навики, розширити їх кругозір, створити необхідні умови для їх творчої ідентифікації, виховати професійну творчу особистість, — в цьому й бачать своє основне завдання педагоги кафедри образотворчого мистецтва і дизайну.

1

2

3

Серед викладачів, роботи яких представлені на виставці, є досвідчені художники та дизайнери, члени Національної спілки художників та Спілки дизайнерів України, а також молоді митці, в недавньому минулому випускники кафедри образотворчого мистецтва і дизайну ДНУ ім. О.Гончара та інших мистецьких закладів України. Багато з них, разом зі студентами, виставили на огляд глядача свою творчість. Поруч із оригінальною творчістю на виставці представлені роботи студентів в межах програмних завдань з живопису та композиції, як демонстрація професійних можливостей майбутніх бакалаврів та спеціалістів, представників вищої художньої школи нашого регіону.

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Виставка триватиме до квітня. Запрошуємо всіх бажаючих!

Похожие записи: