У майстерні Олексія Коваля -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

У майстерні Олексія Коваля

alt
У грудні Музей українського живопису планує познайомити дніпрян з творами відомого київського художника-емальєра Олексія Коваля. Засновник музею Олег Наумов побував у майстерні художника, щоб разом відібрати найцікавіші роботи для експозиції.

 

Олексій Коваль народився 16 жовтня 1977 р. у Києві. У 1996 р. закінчив Республіканську художню школу ім. Т. Г. Шевченка (клас живопису). У 1996–2002 рр. навчався в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури, факультет живопису (майстерня В. І. Забашти).

З 2000 р. працює у сфері монументального мистецтва: близько 100 творів в Україні та за кордоном – фрески, мозаїки, розписи, ескізи вітражів.  Співпрацював з українськими та закордонними архітекторами: С. Миргородським, Ю. Остапенко, В. Завгороднею, К. Любек,  М. Бізатті.

У 2006 –2009 рр. навчався техніці гарячої емалі у Києві у майстерні Івана Кириченка та вивчав особливості техніки у приватних майстернях Китаю, Індії, країн Європи. З 2009 р. учасник численних симпозіумів, виставок та художніх пленерів. Використовує у своїх роботах мідь, бронзу, срібло, коштовні камені. Твори зберігаються у приватних колекціях України, Італії, Хорватії, Болгарії, Непалу, Індії, Китаю.

1

2

Художник розповідає, що техніка емалі на міді включає в себе 24 процеси. Спочатку робиться ескіз. Потім малюнок в натуральний розмір наноситься на картон, далі переноситься на мідь. Мідь занурюють в кислотний розчин, щоб він її роз’їв. Далі вичищають, обпалюють, і тільки після цього наноситься емаль. Залежно від кольору, який хочеш отримати, її кілька разів випікають в печі — від одного до десяти. При різних температурах: тому що один колір згорає, а інший недопікається…

3

4

5

6

Фантастичні твори київського митця напевне викличуть велику зацікавленість у поціновувачів мистецтва нашого міста. Музей українського живопису запрошує відвідати експозицію Олексія Коваля з 1 грудня.

Чекаємо на Вас!

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Фото – Юлія Наумова

Похожие записи: