Три експозиції Музею українського живопису -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Три експозиції Музею українського живопису

alt
На свята Музей українського живопису працює згідно затвердженого державою графіку вихідних. Для відвідувачів працює постійна експозиція – експонуються твори дніпровських митців ХХ століття. На другому поверсі – наразі сучасне мистецтво - виставка Ігоря Куделіна «Мистецтво точки». На третьому – «Зимовий сад» Олексія Коваля.

 

Ціль створення проекту «Мистецтво точки» охоплює усю минулу та сучасну практику модернізму і формулює певний код або логотип у вигляді точки. Це дозволяє вільно мандрувати по стилям та течіям, залишаючись при цьому у контексті індивідуальної пізнаваності та концептуальної значимості твору…

«Мистецтво точки» ( художній проект, автор розпочав у 2001 році – триває донині)  – персоніфіковані, уявні проекції прообразу макро- та мікрокосмосу, на образи світу, що створені у мистецтві.

Відкриття виставки художник оформив досить сміливо та незвично. Рок-музиканти та йоги у асанах. А ще димова завіса… Подібний антураж – за задумом художника мав допомогти відвідувачам зануритися в атмосферу виставки.

Навіть засновник музею Олег Наумов «вжився» у образ і до мікрофону вийшов у незвичній ковдрі на плечах.

Людмила Тверська наголосила на тому, що сучасне мистецтво поясненням не підлягає. Потрібно «відкривати» усі шухляди мозку і просто думати, сприймати, аналізувати і робити власні висновки.

1

2

00

17

3

4

5

6

7

8

10

12

11

9

На третьому – «Зимовий сад» Олексія Коваля.

«Зимовий сад» — виставка, в експозиції якої вперше вдалося зібрати разом усі серії робіт Олексія Коваля, видатного художника, який виконав свої роботи у техніці гарячої емалі. Олексій не просто майстер, що опанував надскладну техніку, це людина, яка побачила світ, пізнала різні культури, це філософ із дуже глибоким і поетичним баченням.

13

14

15

16

Похожие записи: