«Супер-супер-маркет» -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

«Супер-супер-маркет»

alt
Безпрецедентна подія. У березні Музей українського живопису планує здивувати дніпропетровців виставкою київського художника Владислава Шерешевського «Супер-супер-маркет».

Владислав Шерешевський — художник-артист. Саркастичний, скандальний. Подекуди брутальний. У його роботах і артистичний пафос, і тонка іронія, і вишуканий гумор.

У живопису Шерешевського завжди знаходиться місце для імплантованої цитати, такої смачної та з подвивертом. Виходить сміхова плутанина. Він поєднує те, що на перший погляд неймовірно різне — у єдине стильове ціле зливаються Репін і Ван Гог, Едуард Мане і Клод Моне, голандський натюрморт і розбурхане море епохи романтизму…
Владислав Шерешевський — майстер гротеску! Його гротеск містить в собі і сучасний міський фольклор, і політичний сарказм. Настільки сміливий, що іноді ловиш себе на думці: була б цензура — розстріляли б. Чи просто побили. А художник глузує над ситуацією, світом і людством в цілому. Весело перетрушує все те, що називається загальнокультурними надбаннями. У нього вони проходять загальну перевірку на здоровий глузд і життєздатність. Подібні опуси красномовно доводять — світ вцілів, бо сміявся разом з Владиславом Шерешевським.
У Музеї українського живопису 24 березня буде не стандартне відкриття виставки. Команда музею разом з художником вже розробила певну концепцію. Сміливо. Креативно. І так, аби вигідно підкреслити роботи майстра.
Наразі Владислав плідно працює в майстерні. Зазирнути у «святая святих» допоможуть ці світлини.

1

2

3

Засновник Музею українського живопису Олег Наумов в гостях у майстерні художника

4

5

6

7

8

9

10

11

IMG_6783

Похожие записи: