Різдвяні листівочки з любов’ю -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Різдвяні листівочки з любов’ю

alt
Майстерня друкованої графіки «Пороги» підготувала для містян та гостей різдвяні даруночки - листівки у техніці ліногравюри та гравюри на картоні.

Усі ці маленькі шедеври розвішані у кафе Ваг Гог на першому поверсі будівлі Музею українського живопису.

Усі листівки — авторські роботи Сергія Алієва та його учнів. Художник каже — сьогодні люди розучилися вітати одне одного. Існують соцмережі та різні комунікатори. Люди спілкуються смайликами та стікерами. А вітальна листівочка — вже забуте минуле. Втім, листівки — це по-своєму мистецтво і цілий історичний пласт.

Першими були саме Різдвяні листівки в Англії. Їх прикрашали малюнки, створені у 1794 році художником Добсоном. А от першою українською різдвяною листівкою вважається акварельний малюнок «Запорожець» авторства Іллі Рєпіна.

Листівка поштою сприймалася як подарунок. Художня мініатюра. А унікальність такої художньої мініатюри у тому, що на зворотному боці було особисте звернення, що зберігало тепло рідних чи дружніх рук.

Отже подаріть близькій людині листівку на згадку. Оберіть авторську. Від майстра Алієва. Стилізовану. Тематичну. Різдвяну. Бо зроблено з любов’ю!

1

2

3

4

5

6

12

7

8

9

10

11

 

Музей українського живопису: м. Дніпропетровськ, вул. Троїцька площа, 5А

Похожие записи: