Полтавське щастя -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Полтавське щастя

Прагматичний вік, життєві виклики, поточні справи, купа завдань, навіть творча натура зачахне. Коли ж творити? Де сховатися від рутинних обов’язкових справ? І як продукувати власний творчий доробок?

 

Музей українського живопису, розуміючи усю складність навколишнього буття, дарує художникам творчу відпустку. У якій - заряджайся позитивом, лови наснагу і твори!


 

 

 

Арт-резиденція «Великий Перевіз» Тамари та Олександра Бабаків на Полтавщині вже багато років поспіль приймає художників на пленерні канікули. Почали 98-го з кількох автентичних хатинок. За меценатської підтримки розширилися до «резиденції», але від автентичності не відійшли. За цей час багато художників відвідало село Великий Перевіз. Тут написані сотні картин. Сама атмосфера сприяє. Полтавські красоти, соковита природа, яскраві світанки та сповнені драматизмом заходи сонця…

Це ніби й пленерний живопис, але творіння, народжені тут на Полтавщині, - гідні музейних стін. Тож доробок «Великого Перевозу» - це чотири повномасштабні виставки та три каталоги.


 

 

 

Музей українського живопису доправив на полтавські землі своїх «делегатів». У першому творчому заїзді творили Леонід Антонюк та Анатолій Оніщенко, на зміну приїхали - Олександр Антонюк та Сергій Бурбело. По дві роботи з усього доробку автори дарують до колекції музею.

Ірина Скосар


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адреса Музею українського живопису: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Тел.: 32-04-31, (096) 610 3796, (099) 068 3168

Похожие записи: