До дня Міста Музей подарував містянам Музейний провулок, що єднає площу Героїв Майдану з площею Троїцькою. Стилізація та концептуальне рішення — з натяком на французький Монмартр.
А на Ніч музеїв-2016 дарує — Музейний сад.
Ідейним натхненником створення подібних локацій є засновник Музею українського живопису Олег Наумов, а автором проекту, архітектурного та концептуального рішення — директор Музею українського живопису Сергій Бурбело.
Аби реалізувати цей Парк скульптур, потрібні були, власне, скульптури. Витвори мистецтва з каменю. Справи зі скульптурою Музей ще не мав. Втім, вирішили ризикнути. Оголосили пошук юних Роденів. Бажаючих спробувати знайшлось достатньо. Зібралася команда і вирушила до Мишугиного Рогу на перший Музейний Всеукраїнський симпозіум скульпторів. 10 днів поспіль дев’ятеро художників-скульпторів у складі: Віталій Просеня (Київ), Максим Тарасов (Львів), Віктор Вовк (Одеса), Надія Отряжа (Дніпропетровськ), Орест Денисенко (Львів), Богдан Ткачук, Олексій Абрамов (Львів), творили свої шедеври на тему «Кохання».
Кожен з митців по-своєму відобразив у камінні свою емоцію.
Результат — новий міський Музейний сад. Подібного у Дніпропетровську не існує. Новий затишний куточок, де можна відпочити від метушні. Музейний сад з мистецьким антуражем. Доповнюють атмосферу стильні арт-об’єкти від флористів. Тож, приходьте, аби підживитися мистецькою енергетикою.
Відкриття 21 травня о 18.00, мистецька феєрія матиме продовження до пізнього вечора.
У програмі:
15.00 — Музей — одна з площадок — Фестивалю вуличної Музики, де співають:
— in voice
— солісти Дніпропетровської консерваторії ім. Глінки.
18.00 – відкриття Музейного саду.
18.10. — 20.00 — співає Олександр Благодарний.
20.00 — інтелектуальний конкурс — квест.
20.30 — 21.00 — джаз.
21.00 — Майстерня українського театру Герць.
22.00 — Шоу з вогнем.