На злеті… -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

На злеті…

Вже 10 жовтня Україна отримає новий музей! Музей Художньої емалі. Як часто в Україні відкривають музеї? Раз на рік? На місяць? Тому  ця подія гідна захоплення, уваги та шани.

Музей українського живопису у власних стінах ініціює відкриття Музею Художньої емалі. Наразі тривають останні приготування до грандіозної події.

У рамках відкриття музею в музеї розпочато Міжнародний фестиваль художньої емалі, у якому беруть участь Василь Тимко (Ужгород), Степан Марчук (Запоріжжя), Неллі Княжківська (Одесса), Марія Луцик, Тамара Турдієва, Анастасія Рябчук, Устим Федько, Тетяна Ільїна (усі – Київ), Станіслав Юшков, Вячеслав Апет (Дніпропетровськ) і Виталій Петров (Праскі Вітті) Чебоксари (Чуваська республіка).


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підсумок під фестивалем підведе масштабна виставка. Експозиція розрахована на два поверхи музею. Це більше 200 робіт. Роботи художників з Польщі, Чехії, Франції та роботи українських емальєрів.

Основу зібрання нового музею складають кращі зразки емальєрного мистецтва Китаю, Японії та Франції кінця ХІХ-ХХ століть, а також твори українських митців-сучасників. Серед представлених експонатів – вази, композиції і портрети, предмети малої пластики, декоративний посуд.

Наразі триває розвішування робіт по залах музею. Справа клопітка та потребує знання експозиційних законів. Пильнують - заступник директора з експозиційної роботи Музею українського живопису Дарина Юшкова, директор Музею художньої емалі Тетяна Ільїна, заступник директора з наукової роботи Музею українського живопису Людмила Тверська та власне директор Музею Сергій Бурбело.


 

 

 

 

 

На честь свята 10 жовтня на площі Героїв Майдану біля Музейного провулку відбудеться концерт музичного гурту саксофоністів «Гуру-квартет» та пройдуть майстер-класи з живопису.

Запрошуємо на відкриття нового музею!

Адреса Музею українського живопису та Музею художньої емалі: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Тел.: 32-04-31, (096) 610 3796, (099) 068 3168

Похожие записи: