Музейні перемоги -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Музейні перемоги

alt
Приємні сюрпризи тішать душу та серце. Засновник Музею українського живопису Олег Наумов отримав престижну регіональну премію за досягнення у мистецтві «Артис-2015» у номінації «Меценат року в мистецтві".

Безапеляційно і поза конкуренцією. Підстав для перемоги — вдосталь. Саме пан Наумов ініціював перетворення захаращеної місцини — між музеєм та Троїцькою церквою — на арт-майданчик під назвою Музейний провулок. Тепер це новий творчий простір для митців та зручність для місцян, що з’єднує дві площі — Героїв Майдану та Троїцьку. За ініціативи Олега Наумова на базі музею запрацювали дві експериментальні майстерні — Художньої емалі та Друкованої графіки. Митцям — місце для творчості, місту та країні — відродження мистецьких напрямків. У цьому сенсі варто згадати і благодійний напрямок, який підтримує Музей українського живопису. Успішний проект АРТ-терапія для бійців: уроки малювання для воїнів АТО і аукціон їхніх робіт – справа, яка отримала широкий резонанс, а сама ідея — послідовників у Києві та Вінниці.

1

Олег Наумов — лауреат регіональної премії за досягнення у мистецтві «Артис-2015»
у номінації «Меценат року в мистецтві».

3

В’ячеслав Апет — лауреат регіональної премії за досягнення у мистецтві «Артис-2015»
у номінації «Художник року»

 

Художник В’ячеслав Апет став кращим у номінації «Художник року». Минулого року у цій номінації перемогла художниця Тетяна Охрименко. Цікаво, що обидва автори ставали об’єктами уваги Музею українського живопису. Мали персональні виставки.

А віднедавна В’ячеслав Апет працює у музейній майстерні художньої емалі і бере участь у щомісячних симпозіумах емальєрів.

4

Премію «Артис» вручають вже третій рік поспіль. Проект — головний у культурному житті області, бо підбиває підсумки за рік та об’єднує еліту нашого досить багатого на таланти регіону.

Премією нагороджують за такими номінаціями:

 1. «Фотограф року»
 2. «Художник року»
 3. «Танцювальна школа року»
 4. «Танцювальний колектив року»
 5. «Відедеопроект року»
 6. «Відеокліп року»
 7. «Дизайнер-модельєр року»
 8. «Арт-візажист року»
 9. «Конферансьє року»
 10. «Авторське шоу року» (артисты оригинального жанра)
 11. «Музична група року»
 12. «DJ року»
 13. «Поет року»
 14. «Письменник року»
 15. «Жіночий вокал року»
 16. «Чоловічий вокал року»
 17. «Меценат року в мистецтві»
 18. «Краще ЗМІ року», які підтримують культурні проекти
 19. «Надія року» (яскраві таланти у категорії до 16 років)
 20. «Культурні події року»

Переможець Конкурсу отримує статуетку «Артис» та диплом переможця, решта учасників отримують дипломи номінантів.

Оргкомітет проекту цілий рік поспіль веде моніторинг культурного життя у регіоні та виокремлює найяскравіших, успішних творчих людей та амбітні проекти. Головним критерієм оцінки учасників з боку журі конкурсу є професійна активність та успіхи за рік. Втім, є і глядацьке голосування, і саме воно демонструє народне визнання.

Похожие записи: