Музейна бібліотека -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Музейна бібліотека

alt
Музей - це експонати. Музей живопису - картини. А книги - то бібліотека. Втім в Музеї українського живопису - присутній інтелектуальний мікс.

Можемо похизуватися власною супер-колекцією з літератури. Такі фоліанти не в кожній звичайній бібліотеці зустрінеш. А в наших музейних залах є. У вільному доступі. Виносити не можна. Але читати чи робити копії сторінок — будь ласка.

Майже півтори тисячі книжок. Акумульована інформація з мистецтва зібрана, каталогізована і доступна.  Отже, студенти, викладачі, і ті, хто цікавиться мистецтвом — ласкаво просимо. В залах музею затишно, є спеціальне освітлення, що не втомлює око, зручні столики та стільці.

Збиралася бібліотека спочатку хаотично. Самі працівники, гості музею приносили усе, що може зацікавити. Дещо закуповували спеціально. Навіть «блошиний» ринок задіяли. Бо там — часто можна зустріти справжні «діаманти». Книги, альбоми, путівники, буклети, журнали. Є тут інформація про музеї України, та європейські осередки живописного мистецтва. Книги про життя та творчість художників з усього світу. Матеріали про техніки, жанри та види мистецтва. Є 13 видань на тему сакрального мистецтва. Каталоги з картинами різних авторів. Профільна періодика «Антиквар» та «ART-UKRAINE».

1

2

3

Окрім старезних та раритетних видань є література сучасна. Арт-дилерські посібники. «Определение стоимости живописи» або «Як научиться любить, ценить и отличать профессиональную живопись от любительской». Корисні знання. Для того, аби з вас не зробили дурника, втуливши замість оригіналу якісно зроблену підробку.

Користуючись нашою бібліотекою викладачі можуть написати або доповнити свої лекції, студенти знайти інформацію для рефератів, доповідей, курсових робіт чи дипломних, а звичайний відвідувач — просто познайомиться з цікавою інформацією. А ще, уявіть, яке щастя читати книгу, не з планшету електронну версією фоліанту, а саме книгу, яка пахне друкарською фарбою і має власну енергетику.

4

5

6

7

8

Похожие записи: